“Тверда” позиція Ковтунця з МОН не заважає йому трохи “смикати” рідну мову

Жов.25.2016. / Коментарів: 3

Міністерство освіти і науки України виступає за анулювання ліцензій вищих навчальних закладів за недотримання мовного режиму.

“Я думаю, що цю норму необхідно в ліцензійних умовах прописати: недотримання мовного режиму може стати підставою для анулювання ліцензії”, – сказав заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

Тверда позиція не заважає йому трохи “смикати” рідну мову. Також він у своєму листі продемонстрував, що  на практиці все не так добре:

kovtunec-mon-3-768x1024


Коментарів 3 Додати коментар

  • вираз обличчя чоловіка в вишиванці провокує розмістити його на плакаті “Розшукується…”. І не засліплять цього виразу ні гарна вишиванка, ні зелені, навіть якщо їх пів мільйона. Такого виразу за один раз не набудеш. Тут довгий послідовний тренінг спілкування з “нечистим”, колір якого теж зелений. Певно, мало вишиванку носити – варто б і грамоті повчитися, і мораль українця знати. Її ж творили люди тисячами років. А вчителі – народ грамотний і ще моральний, які б очільники не представляли “обличчя” освіти.

  • І смішно і грішно, а, подумавши, стає сумно. Дякую за відео, де так філігранно підкреслено убогість та недолугість теперішніх горекерівників МОНУ! Гриневич та Ковтунець є наступним дуетом “реформаторів від освіти”. Правда трошки підтоптані, але все ще молодята ( так вони про себе думають). А взагалі – стара рухлядь: вонюча та трухлява, місце якою на сміттєзвалищі!!! Гарна компанія для Бадрудінова та його господарства.

  • Дивишся на цю “рухлядь, також і на “приємну пусту обгортку від львівської цукерки (вміють наші люди точно сказати)”. Якби ж то пуста – не біда. Освіта дасть собі раду без них. Попри ялові закони наші вчителі без закордонів – вчили, вчать і будуть добре вчити дітей, якщо голодом не задушить влада. Вчителям не бракує ні розуму, ні порядності. Але ж “обгортка” прикриває стільки всього, що – ну і ну! Важко перетравлює освіта відрижки афер Черновецького. Наглядно бачиш, як вона деградує. А трималася найдовше. До часу її очолювали особистості, такі як Кремень, Згуровський – та інші відповідали посаді. Тримають зараз поважні ділянки освіти і науки. Але як дивляться, що їх працю нищать?. Якби ж тільки освіту. Мені вісмдесят, і я памятаю, як примітивна і нагла баба Ульянченко топила авторитет президента Ющенка, бо “аферила” завдяки приятельству з його дружиною.. Хочу це нагадати дружині нинішнього президента .Не завдавайте клопотів чоловікові – тікайте від “приятельок”, обирайте товариство шляхетне не за обгорткою чи посадою, а гідне першої леді.”Гріхи” пані Гриневич здатні “потопити” список кандидатів, і потоплять. Люди не такі дурні, як здаються тим, хто дивиться на них через зелену каламуть награбованого долара.

Залишити коментар