У «команди» Володимира Ісаєнка – агонія

За інформацією з соціальних мереж, 9 липня в Національному авіаційному університеті відбулася неприємна подія: під аеродинамічною трубою, що розташована поруч з корпусом №9, загорілося сміття. Вогнище було погашено викликаними пожежниками.

5

Причини загоряння, безумовно, повинні встановити фахівці: що це – звичайне недбальство, нехлюйство чи свідомий підпал? При цьому можна цілком погодитися з тим, що це не така вже й велика подія, щоб приділяти їй багато часу та уваги, тим більше, що вогонь великих збитків не зробив. Хоча будь-яка пожежа, навіть, і в невеликих масштабах, це – завжди неприємно. Але декілька обставин, що супроводжують цю подію, примушують зробити наше власне розслідування, яке базується лише на документальних свідченнях і фактах.

Проведення такого розслідування набуває особливого значення в умовах триваючого захоплення університету рейдерським угрупуванням другої хвилі, «командою» п’ятого в.о. ректора Володимира Ісаєнка, людьми без моралі, честі та сумління, всілякий зброд, набраний звідусіль. Члени цієї, з дозволу сказати, «команди» мають темне, кримінальне минуле, а деякі – й теперішнє та, скоріш за все, й майбутнє, і здатні, виходячи з цього, на багато що, на будь-яке паскудство.

Й ось на інформацію про загоряння сміття під аеродинамічною трубою на Фейсбуці свою думку висловлює Іван Дудник (тут і далі висловлювання авторів з Фейсбуку подаються мовою оригіналу, без правок та доповнень):

Іван Дудник Якийсь дикий та жахливий символізм. Версія навмисного підпалу на фоні вихідних у канікули-відпустки та недавнього ремонту має право на існування. Пожежа – класичний та універсальний спосіб “вирішення” всіх проблем.

Йому тут же швидко відгукується, наче «вистрілює», якийсь Кирилл Николаев, причому, настільки швидко, що начебто чекав, щоб негайно «застолбити» свою позицію, демонструючи дивну «обізнаність» із ситуацією з аеродинамічною трубою та висловлюючись «вишуканою» українською мовою:

Кирилл Николаев Аеродинамічна труба дуже заважає будівельникам, так як у них по плану, там повинен стояти будинок. Крім того, вона заважає і мешканцям будинку. Так як коли продавали квартири, ніхто і не казав, що труба працює і там проводять досліди. Попередники, дуже хотіли закрити надбання України.

Ми з’ясували, хто це такий – Кирилл Николаев? Це – такий собі кандидат сільськогосподарських наук Кирило Ніколаєв, якого Ісаєнко привів разом із собою з НПУ ім. М.П.Драгоманова і призначив «смотрящим» у приймальній комісії Національного авіаційного університету на посаду заступника відповідального секретаря. Ясна річ, для наведення там потрібного «порядку» та впровадження «новітніх технологій» роботи з абітурієнтами та їх батьками, опрацьованих за попереднім місцем роботи. Зазначимо, що науковим керівником Ніколаєва був «видатний авіатор-глистознавець» сучасності доктор біологічних наук Володимир Ісаєнко.

Проте цих осіб об’єднує ще й спільна бізнесова справа. Адже Ніколаєв є одним із співзасновників фірми КРАЙСІС МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП, керівником якої є, правда, не сам Ісаєнко, а його рідна донька Анастасія Ісаєнко. Бачите, як все добре виходить, як все переплетено. Ось звідки несподівана «обізнаність» з університетськими справами у пана Ніколаєва. Адже він, плоть від плоті, – «пташеня гнізда глистова».

Як «попка-дурник», вслід за Ісаєнком, Ніколаєв послався на «попередників», яких взагалі ніколи не бачив і не знає. Дурник, не розуміє, що, якби хоча б трошки попрацював під керівництвом «попередників», які вивели Національний авіаційний університет у число ТОПових вищих навчальних закладів нашої країни, то, можливо, чомусь би гарному і корисному для суспільства та для себе й навчився. А чому гарному можна навчитися від Ісаєнка? Лише наперсточнічеству та шулерству, більше нічому!

На перший погляд, дурник він, та й годі! Але не все так просто.  Настає момент істини в нашому дослідженні. Адже на схвильоване звернення студентів з NAU Informal до Ісаєнка:

NAU Informal Чи планує адміністрація НАУ з’ясовувати обставити загоряння? Які заходи будуть вжиті, щоб такого більше не було? Якби під трубою не було купи сміття, не було би чому горіти. Volodymyr Isaienko

Знов відповідає Кирило Ніколаєв, бо Ісаєнко мовчить:

Кирилл Николаев Може сміття ще роки назад спеціально збирали (під трубою), щоб потім підпалити. Відверто, був біля труби нещодавно і сміття зовні не побачив.

Відтворимо ще раз це висловлювання Ніколаєва, бо воно багато що пояснює: «Може сміття ще роки назад спеціально збирали (під трубою), щоб потім підпалити. Відверто, був біля труби нещодавно і сміття зовні не побачив».

Отже, за Ніколаєвим, протягом декілька років «попередніки», команда Миколи Кулика, збирали сміття під аеродинамічною трубою, щоб підпалити в певний час, коли університет захоплять рейдери.

Це – не смішно. І Ніколаєв – не просто дурник. Він – «смотрящий» ідіот! Адже він елементарно спалив себе.

Спробуємо змоделювати ймовірний хід подій, які передували підпалу. В університеті всім відомо, що зараз серед тимчасового рейдерського керівництва університету панує справжня паніка та істерія, почалася агонія. Адже всі члени бандитського угрупування  розуміють, що за свої злодіяння доведеться тікати з університету, як кажуть в народі, «намастивши п’ятки салом».

Ймовірно, й виникла ідея відволікти увагу колективу університету від своїх провалів і переключити її на «колишніх», організувавши підпал сміття, і оголосити, що це – справа рук «попередників». От «смотрящему» Ніколаєву і було доручено організувати цю аферу та проконтролювати хід її виконання та інформаційне прикриття. Тобто була доручена робота, так би мовити, за спеціальністю.

Інакше, як пояснити, що напередодні підпалу Ніколаєв був, як він стверджує, біля аеродинамічної труби? Що там робив заступник відповідального секретаря приймальної комісії? Шукав абітурієнтів і агітував їх вступати до Національного авіаційного університету? А може він там був з метою перевірки стану готовності до підпалу? Ймовірно, у цьому питанні повинні розібратися фахівці.

На підтвердження версії про можливу причетність до підпалу аеродинамічної труби «команди» Ісаєнка свідчить той факт, що останнім часом цей «видатний авіатор-глистознавець» розвинув бурхливу діяльність по розширенню будівництва на території університету. За інформацією із соціальних мереж він пішов навіть на порушення Закону. А для нового будівництва потрібні земельні ділянки. Ймовірно, як про це проговорився Ніколаєв (див. вище), рейдери і «поклали око» на аеродинамічну трубу та корпус №9, розглядаючи їх як місце майбутнього будівельного майданчика.

Якщо все викладене – правда, то зброд, який входить в «команду» Ісаєнка, дійсно увійшов у стан агонії, а у самого в.о. наявний серйозний психічний розлад. Ось до чого довела непосильна ноша, якою є його намагання керувати вищим навчальним закладом такого рівня, як Національний авіаційний університет! Ось до чого довело щоденне спілкування з Майснером!

Напевно, Ісаєнку по ночах вже сниться сміттєвий бак, у якому він, в славетних традиціях Революції Гідності, їде з ганьбою в блазнівській шапці з університету разом із своїми поплічниками. Заслужив… Кожному – по ділах його!

Богдан Горний, юрист


Залишити коментар