«Ученая» Роза

21 серпня 2017 року, в обідню перерву о 12.27, на сайті Національного авіаційного університету було викладено матеріал про «вчену» Розу – нового в.о. проректора університету, якого Ісаєнко намагається впарити колективу. В такий спосіб нас готують до того, що університетом буде керувати ще один неук.

Нарешті, маємо хоча б якусь інформацію про «креативного топ-менеджера» нової команди Ісаєнка.

nau.edu.ua

Очевидно, що «зірок з неба» не хватала. Сяк так отримала диплом у приватній конторі Херсонського економіко-правового інституту, якому ліцензію, мабуть, видавав вигнаний з Міносвіти екс-начальник управління ліцензування В.Ісаєнко.

Потім заочно Харківський університет внутрішніх справ у Харкові. Більше нічого особливого, все те, що вказує у своїх резюме студент 2-3 курсу при прийомі на роботу. Просто багато слів без смислу, щоб було що вказати на офіційному сайті.

Але ж мова йде не про юнака чи дівчину, а про цілого проректора серйозного університету.

І навіть нєзабвєнному Майснеру в голову б не стукнуло на офіційному сайті університету писати відверту брехню! Ба, навіть не брехню, а публічно викрити себе в корупційному діянні.

Соціальний ліфт – від помічника ректора до проректора за пів року. 

Уважний читач помітив, що на Роза Михайлівна у своїй куценькій біографії вказала, що з 2017 року навчається в аспірантурі за спеціальністю «Право». Але кваліфікований співробітник університету знає, що зарахування в аспірантуру відбувається лише після вступних іспитів, які відбуваються в жовтні. І лише у випадку успішного складання іспитів відбувається зарахування.

Цей глупий вчинок свідчить про реальну фахову підготовку новоспеченої «в.о. проректора», яка працює у професії «16 років»!

Навіть наша аспірантура, яка бачила і випускала різних дураків, може подавитися таким цінним кадром і звучно відригнути.

 

 

 

 

 

 


Залишити коментар