Українська інтелігенція вклонилася перед Януковичем у найгірших традиціях “совка” (АРХІВ 2011 року)

Січ.25.2016. / 1 коментар

Президент Віктор Янукович одержав схвалення свого курсу від групи інтелігентів.

У листі до Януковича вони виражають підтримку “реформам”, проведеним президентом.

“У протистоянні між громадянами і корупційною системою, що от уже двадцять років душить громадянське суспільство, Ви, пане Президент, твердо стоїте на стороні народу”, – йдеться в листі.

“Ми в цьому на Вашому боці, пане Президенте. І ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб у країні був порядок. Маєте рацію, демократія це не хаос і не безпорядок. Державна служба – це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите. Йдіть відважно обраною Вами дорогою – реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного урядування. З вами – народ”,- йдеться у посланні.

Лист підписали президент Національного університету “Києво-Могилянської Академія” Сергій Квіт, Володимир Цибулько та інші.

Президент Янукович подякував за підтримку його курсу: “Для мене дуже важливо почути слова вашої підтримки як моральних лідерів народу”, – цитує його прес-служба.

За матеріалами:

Українська правда: http://www.pravda.com.ua/news/2011/08/4/6448873/?attempt=1

То на кого реально працює міністр КВІТ? (без коментарів…)


Коментар 1 Додати коментар

  • Яценюк хотів би змінити міністра енергетики Демчишина і міністра освіти Сергія Квіта, поставивши на місце останнього голову комітету з питань освіти і науки, депутата від “НФ” Лілію Гриневич.

    http://www.pravda.com.ua/articles/2016/01/26/7096734/

Залишити коментар