Університет в обмін на маєток

Чи буде добудований маєток  пана Квіта,  що зводиться  на кошти від сміттєзвалища Бадрудінова. Чи можна бути щасливим у садибі, що постає на стражданнях людей та суцільному беззаконні?

Протистояння рейдерів і колективу Національного авіаційного дійшло  кульмінації.  Це видно не тільки з вайбер-переписки призначеного Квітом «голови» наглядової ради НАУ Бадрудінова з одним зі своїх «подєльників» та університетських колаборантів Юдіним. Його планують рейдери «проштовхнути» на в.о. замість «відпрацьованого» дєда Харченка – «професора-консерви». На щастя, не з’їли його кримінальні типи, але кинули сам-на-сам із підписаними здуру фінансовими документами, що «тягнуть» на реальний термін. «Подєльник» засумнівався, чи не гріх «кидати» Харченка, як «кинув» він і Луцького, котрий колись йому і Харченку допоміг отримати «заслуженого», «лауреата» і т.ін. Пан Бадрудінов порадив не звертати увагу на совість. Дослівно: «Бізнес є бізнес. Тепер або ми їх, або вони нас. Поновить суд – знову звільнимо».

Харченко и Батрудинов

От так. До чого совість, поламані долі 220 звільнених за рік людей,  якась там наука. Заспокоїв «подєльника», що «проштовхне» його на в.о. ректора через Інну Совсун, яка «все зробить, що Сірьожа скаже». Новий Статут підпише, бо вона ж усе-таки перший заступник. Подання про затвердження Статуту ми написали на її, а не міністра ім’я. «Сірьожин будинок ще не добудований, отже, буде старатися і слухати, що накажу», – читається між рядками.

Нагадаємо, що Сірьожа – це екс-міністр Квіт, а наказувати йому буде директор сміттєзвалища. В старі добрі часи чиновник дав би собі «кулю в лоб» від ганьби. Як буде жити Сірьожа в маєтку «на стражданнях» 220-ти, за який з міністерського плеча подарував Бадрудінову НАУ –  Бог йому суддя. Інна ж хитро підпише все, що треба, коли  міністр буде у відрядження. І тоді хай судяться. «Ми їх доконаємо судами – тягнемо вже скоро рік, бачиш, як вони мучаться». Щодо комісії Міністерства? – «чепуха». «Будуть тягнути довго, а потім скажуть, що це не їхня компетенція, а судів».

Батрудінов

 Бадрудінов знає,  що Сірьожа мусить відробити або віддати кошти за будинок (бізнес є бізнес). Сидить незаконно в кабінеті, керує роботою університету, хоч комісія вже майже завершує свою роботу, і є серйозні невтішні для рейдерів висновки. Та він не поспішає втікати. «Це їх так тішать», – каже Бадрудінов до співрозмовника, який саме їде ніби-то у відрядження в Польщу. Голова  комісії – свій. «Підмахнув на коліні» наказ, що Майснер має право бути першим проректором. «Підмахне», і потрібне рішення комісії. Видно рацію  Бадрудінова вже в термінах дії комісії – до 15 липня!!! – І це при наявності судових рішень, висновків Державної інспекції навчальних закладів!!!

При десятках задокументованих доказів про кримінальні дії рейдерів, нарешті доказаного факту самого рейдерського захоплення.

Висновків комісії чекають сотні людей. Абітурієнти вагаються, чи вступати до університету, про який сам міністр так погано говорив. (Ну і ну, як кажуть). Що там якісь 220-ти людей, які вже рік без зарплати, для яких один день пережити – проблема і мука. Їх називає Бадруддінов чокнутими, скаженими і йоб…ми. Таких можна звільнити кілька тисяч – не помруть, як сказав його хлопчик на побігеньках Сірьожа. Помирають і хворіють їх батьки і матері, без ліків, не витримавши несправедливості, відчаю, що таке щось може діятися посеред білого дня, на очах у держави. Без коштів на лікування – вже не кажемо..

Зі смітників прибудинкових ще не харчуються, але на життя не вистачає. Не всім совість дозволяє красти. З квартир можуть виселити за несплату. Уявляю, як буде радіти брудна «бізнесова» душа бородянського бариги.

Радимо все ж таки пам’ятати – ні в якому будинку чи кабінеті не сховається ні Бадрудінов, ні Сірьожа від помсти за кривду, а вона вже за межею уяви. І на землю, пам’ятайте, нічого не падає. І команда, яку формує Бадрудінов для майбутнього дерибану – ненадійна. Серед них усякі пройдисвіти, псевдо-науковці, керівники підрозділів, які всім зобов’язані тому ж Луцькому і Кулику. Яких гнали в обійми рейдерів комплекси неповноцінності,  бажання урвати якнайбільше та просунутися якнайвище.  А варто б пам’ятати простеньку казочку «Про рибака і рибку». Достойні партнери  шулера – браво! – добре «надзирнули» – хто готовий на підлість. Зірко примічає собі подібних. Не підведуть, а потім також зрадять.

Квит 7

Звільнені Сірьожою не дуже сподіваються на справедливість. Але не всюди має силу примітивна рейдерська стратегія. І все несправедливо нажите,  «віджате» не прикриють фальшиві матрикули «докторів від герменевтики». Не всі так продають совість, як Сірьожа, не всі такі підлі й наглі, як майбутні рейдерські «подєльніки» – передчасно потирають руки бородянські бандюки. Візьмуться і за їх квартири, за будинки, і за «докторські», і за них самих.

Не спрацюють брудні стратегії Бадрудінова проти людей порядних, освічених, які не примітивною брехнею і спекуляцією на національних святинях здобували освіту. Будуть стояти вони до кінця. І доможуться правди, навіть якщо доведеться підтягнути пояси. Вже зараз уся українська освітня спільнота спостерігає за Сірьожиним експериментом над НАУ. Скоро почують європейські грантодавці, кому довіряли свої кошти. З Сірьожі вже сміються всі, кому не лінь. І дуже скоро розкусять там, куди його прилаштують такі ж, як він, продажні – в смітник відпрацьованих «талантів» – позаштатних радників Президента. А платити за кожну куплену посаду Сірьожі доведеться кожного разу Бадрудінову. Бо дурість Сірьожі непроглядна, скоро розкусять, як і Майснера –  назвуть і його – «слизьким злодієм». У бізнесі вже тепер мало володіти смітником – треба мозгів справжніх – не шулерсько-бандитських.

123

 Не сховає свого аморального примітиву і Бадрудінов –  виметуть туди, де йому місце. А «наукові» роботи Сірьожі вже читають освічені люди і жахаються, як могла така безграмотна людина не соромитися називатися вченим. Так брехати на кожному кроці, називаючи себе, українського філолога, то доктором філософії, викладачем у Мюнхені, то публіцистом, то якимось герменевтом. Водночас закінчувати то КНУ, то Могилянку, то УВАН. приписувати собі масу нагород, як колись полоумний генсек. Боявся явно при Януковичу називати себе українським філологом. Робив це тільки там, де вкрай необхідно для кар’єри.

Які органи «кришують» Квіта? – стане явним. Чому і від кого приховує своє звання сотника «Тризуба», члена проводу КУНу? В незалежній Україні? Адже мав би цим пишатися, як і тим, що саме цей фактор допоміг йому «стрибнути» в крісло міністра. Час же було розкусити справжність його «патріотизму» тоді, коли лизав Януковичу? Чому змовчали? Боялися, що був міністром? Може, не дозволив його особистий друг – Ярош – очільник патріотичного руху?. Отже, і тут – блат? Всюди встиг герменевт-стратег Сірьожа. А як же Україна, чесність?

Багато хто вже зараз доходить висновку, що, можливо, мав Сірьожа завдання повалити гордість освіти – Могилянку, і саму освіту. Не вистачило розуму. Кажуть, застав … дурня Богу молитися. Але то вже компетенція інших органів, як і бізнес-оборудки з дарственою Бадрудінову на Авіаційний університет  – взамін на власний будинок.

Отож не кажіть «гоп» – пане Бадрудінов! Шукайте, доки не пізно, не таку діряву «кришу», доки ще не всі університети закрила Інна Совсун і не всіх ректорів звільнила. Радимо відібрати в Квіта Сірьожі  недобудований будинок і подарувати його іншій «криші». «Бізнес є бізнес». А пан Квіт любить громадський транспорт, який не ходить у прекрасні лісові над озером місцини, то вони йому «без надобності». Вистачить дев’яти квартир, вкрадених у Могилянки. А працівників звільнити з роботи – нема проблем. Досить наказати Інні… Доки не знайшла іншу «кришу».

Михайло Пристюк

НАУ фото


Залишити коментар