УВАГА! СТУДЕНТИ НЕ ДАДУТЬ СЕБЕ ОШУКАТИ!

Лют.25.2017. / 1 коментар

УВАГА! 

СТУДЕНТИ НЕ ДАДУТЬ СЕБЕ ОШУКАТИ! 

Агонізуючий тандем нікчемних корупціонерів Ісаєнко-Ковтунець у паніці!

Корупційна оборудка, зрежисована Ковтунцем , і здійснена Ісаєнком із десантування приблуди-глистознавця з педвузу до Національного авіаційного університету, добігає кінця!

Проте не втрачаймо пильності. В очікуванні заслуженого пенделя та у відчутті судової лави, що неухильно наближається за все скоєне, ця пара невдах намагається використати те єдине, що визначає їхню сутність – підлість, шахрайство і навички  підставляти  для свого самозбереження інших.

Ще ніколи в нашому Університеті не ночували в кабінетах  керівників «тітушки», як це є зараз. Ще ніколи по периметру НАУ не стояли автобуси з цими найманцями на вкрадені у колективу гроші! Це ж треба так тремтіти від страху!

Але що ще цинічніше – цей злочинний тандем з безмозглими посіпаками хоче спертися на декількох студентів із багатотисячного студентського наувського братства, які за «хвости», для переліку яких не вистачить пальців двох рук, давно вже за всіма правилами мали бути виключені з університету.

Тримаючи цього патологічного двійочника на прізвище Химиця на мотузку, екс-помічник і соратник одіозних регіоналів Пшонки і Пінчука недопроректор Майснер строчить всілякі текстики, які підвішаний за мотузок виключення з НАУ Химиця розміщує від свого імені.

Чергові фейкові заклики Химиці до студентів – це насправді відчайдушний крик волання Ісаєнка-Майснера-Ковтунця.

План вони розробили простий і тупий, як і його автори:

  • Кілька підібраних рейдерами залежних від них студентів приходить в понеділок до Міносвіти;
  • Їх начебто як представників наувського студентства приймає під камери куратор злочинного рейдерського угруповання Ковтунець;
  • Одночасно поширюється деза про позицію «студентства» НАУ.

Примітивно, звичайно. Але на що ще здатні ці нікчеми-адміністратори?!

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

Вас хоче використати недолуга і безчесна шайка потворних пройдисвітів, незаслужене перебування яких на адміністративних  посадах невпинно і швидко добігає кінця.

Не слухайте заклики підвішаних за мотузок «шнурків» рейдерського угруповання.

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!

ПРАВДА ЗА ВАМИ!

НАУ фото


Коментар 1 Додати коментар

  • Студенти – не отара овець Не вийдуть захищати злочинців, бо самі стануть мимоволі співучасниками злочину руйнування університету. Ісаєнко чітко заявив, що його поставили, щоб університет ліквідувати і приєднати до іншого. Продає гуртожитки, ліквідовує інститути, звільняє співробітників, які протестують. Можуть наказувати стуентам брати участь у ганьбовиську ті керівники, яким заплачено, щоб виставити молодь на посміховисько, щоб сміялися з них студенти інших вузів за те, що виявили такий примітив мислення і честі. Будуть і проплачені Химичі. На щастя, стануть посміховищем через власну тупість на всю Україну. Ті, хто думають нагріти руки на біді університету, хай думають. Індик також думав…

Залишити коментар