Увага, термінове повідомлення!

Кримінальне провадження, відкрите за фактом шахрайства стосовно афериста, а за сумісництвом проректора НАУ Шульги, просувається швидкими темпами.

В процесі досудового слідства були викриті цілий ряд важливих для правосуддя та нашого колективу фактів. Разом з Шульгою у справі у якості звинувачених проходять ще цілий ряд сумських аферистів мілкішого пошибу, але яких Шульга привів за руку до університету.

Зверніть увагу ці прізвища: Антропов, начальник спорткомплексу, Калантай, заступник директора ІЗДН та новоспечений член наглядової ради імені «сміттяра» Бадрудінова – Олександр Петровський. Тобто, Шульга, Калантай, Антропов, Петровський мають реальні шанси отримати тривалі строки ув’язнення.

На минулому тижні слідчим стало відомо, що Антропов і Калантай є прямими підлеглими Шульги. Тому вони прийняли рішення звернутися до суду з вимогою відсторонити Шульгу від виконання обов’язків проректора НАУ згідно із чинним законодавством.

Сьогодні стало відомо, що Антропов заднім числом, 12 січня 2016 року, у кращих традиціях міністерства, був звільнений з посади на прохання самого Шульги, щоб він залишився на посаді проректора.

Це означає, що Квіт, Бадрудінов і Майснер починають «зачистку». Хто наступний? До Харченка не звертаємося, бо знаємо, що він «консерва» в руках своїх «роботодавців».

І йому, і Квіту, і іншим «бородянським аферистам» вже нічого не допоможе…


Залишити коментар