УВАГА!! Як Володимир Ісаєнко «реорганізовує» НАУ

Лют.6.2017. / 1 коментар

Якщо щось відбувається, то це комусь потрібно!

Уже через декілька днів після появи у вересні 2016 року п’ятого в.о. ректора Національного авіаційного університету Володимира Ісаєнка стало зрозумілим «кредо», з яким він зайшов до університету. Бо його мета була ясна відразу – жадане крісло ректора. Питання було лише в тому, якими силами, засобами та шляхами він буде прагнути її досягнути? Як тільки він став з’являтися на людях на чолі рейдерського угрупування, посунувши Бадрудінова, і оголосив про свої наміри «реорганізувати» університет, все прояснилося. Адже в університеті ще не забули зловісний вигук Бабака – давнього поплічника та наставника Ісаєнка: «Усіх! Усіх, до останнього завідувача кафедри!».

А не слухатися Бабака для Ісаєнка – смерті подібно. Бо, хто він такий, що собою являє? Звичайнісінька «сіра миша», але, парадокс, одночасно й «нарцис» з наполеонівськими замашками. До того ж стільки років перебував у «тіні», якось не комільфо. Та ще жага реваншу, яка щосекунди б’є в голову.

І зупинив свій погляд Ісаєнко на ІЗДН, який курирує недопроректор-проносник Шульга, «годуючись» там разом з іншими, не менш цікавими, персонажами. Так, так, це – той самий Шульга, який не з’являвся на засідання суду в Сумах про своє шахрайство в особливо крупних розмірах, мотивуючи тим, що у нього був пронос (див. відео засідання суду).

Знищення ННІЗДН НАУ

Усі члени «команди» Ісаєнка сприйняли звістку про «реорганізацію» з диким захопленням, який переходів у багаторазовий оргазм. Вони все чудово зрозуміли: з одного боку, це – можливість позбутися від неугодних і розставити «своїх», а з іншого – можливість величезного та безкарного «хапка». Адже «реорганізація» все спише.

Ось і придумав Ісаєнко, щоб показати свою «компетентність, професіоналізм та міць розуму», створити, ліквідувавши три інститути, одну конгломератну структуру під назвою «Інститут неперервної освіти». Просте співставлення назви цього Інституту та його структури свідчить про те, що з 2007 року, коли Володимира Миколайовича «пішли» з університету разом з Бабаком, він так і не виріс, так і залишився, максимум, на рівні завідувача кафедри. А хоче, не маючи уяви щодо суті управлінських та освітніх процесів у вищій освіті, бути керівником такого чудового університету?!

Зазначимо, що, зустрівши опір з боку колективу, Ісаєнко тимчасово призупинив втілення в життя свого плану фронтальної «зачистки» університету (до виборів ректора, які він вважає вже ним виграними) і «відмітився» у незаконному переведенні студента-заочника з одного напрямку підготовки фахівців на інший (див. копію наказу).

isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-301x282-300x253-652x1024

На перший погляд, нічого особливого. Схожих наказів – сотні. Але подивіться: студента, який здобуває ступінь бакалавра, чомусь переводять за резолюцією недопроректора-проносника Шульги «заднім числом», з 01 вересня, та ще на навчання за напрямом зовсім з іншої галузі знань, з величезною академічною різницею. Чому і кому зроблено такий виняток?

Метою нашого дослідження не було «втопити» цього студента-заочника. Хай навчається і вітер йому у вітрила! Але, як виявилося, це – не простий студент! Це – один із поплічників Шульги, якого він привіз із Сум, бо тому знадобився диплом про вищу освіту. За нашою інформацією, цей заочник, згідно з іншим наказом Ісаєнка, вже працює на посаді інженера в тому ж ІЗДН, супроводжуючи «правильне» проходження заліково-екзаменаційних сесій іншими студентами в рамках корупційної схеми Шульги. Оце кар’єра!

Інженерну посаду для цього студента, яка не була вакантною, «зробила» ще одна поплічниця Шульги – Мізюк, безпідставно звільнивши людину, яка пропрацювала на ній не один рік. Хай не дивує таке швидке кар’єрне зростання студента. Іншому давньому поплічнику Шульги – такому собі “шмульгавому”, в свій час знадобилося лише два тижні, щоб пройти шлях від інженера до заступника директора ІЗДН. Правда, потім було не менш стрімке звільнення. Ймовірно, “шмульгавий” втратив довіру Шульги: або «скрисятничав», або сумою «винагороди» не зійшлися. Буває…

Невдовзі після переведення нашого героя-студента на інший напрям звернувся він із заявою з проханням дозволити «відпрацювання» семи дисциплін за індивідуальним графіком. І дивним чином до дирекції інституту відразу ж «потекли» індивідуальні відомості з гарними оцінками. Судячи з усього, талановитим виявився підопічний Шульги. Дуже талановитим.

isaienko-isaenko-nau-grinevich-mon-301x282-300x254-662x1024

Проте з аналізу цих заліково-екзаменаційних відомостей випливає цікаве запитання: чому під оцінками немає підпису завідувача кафедри? Адже за положенням він є головою комісії з проведення як модульного, так і семестрового контролю. Невже він, почувши запах «смаженого», вирішив самоусунутися від «процесу»?

Шульга не дасть! Він не зупинить свій злочинний заробіток з декількох причин. По-перше, як істинний «баблонавт», він буде лише підсилювати своє тяжіння до грошей. По-друге, судовий процес у Сумах щодо його шахрайства у особливо крупних розмірах продовжується, а на адвокатів та на «дах» потрібні гроші і чималі. Тому той, хто вільно чи невільно вліз в афери Шульги, той там і залишиться під його пильним наглядом. Але це – особистий вибір кожного.

У постійному полі зору шахрайського угрупування, окрім ІЗДН, перебуває і спорткомплекс університету. І не випадково. Зазначимо, що Шульга разом із Майснером розпочали його «доїти» ще до появи Ісаєнка, при Бадрудінові. А щоб керівник спорткомплексу Сергій Пунда не заважав, його звільнили з роботи за сфабрикованим приводом.

Спорткомплекс за часів Пунди, до захоплення університету рейдерами, регулярно приносив до університетської каси чималеньку суму. Причому, не дивлячись на те, що був дуже завантажений заняттями з фізичного виховання за розкладом студентів стаціонару. Зараз же, коли кількість навчальних занять з фізичного виховання студентів упала більше, ніж вдвічі, а всі приміщення спорткомплексу, тим не менше, завантажені щодня «від зорі до зорі» за рахунок задоволення інтересів приватних сторонніх осіб, які платять готівкою, об’єм надходжень до каси університету при такому великому «нáлі» чомусь перетворився у жалюгідний струмок. Дивно, правда?

Недарма Шульга з Майснером довго не могли підібрати на посаду керівника спорткомплексу свого «казначея». Скільки їх там вже помінялося за півтора роки! Більшість уходили, як тільки бачили, куди, в яких об’ємах і кому йде в кишеню «нáл» і не хотіли попасти «за грати».

До речі, зараз спорткомплекс очолює (сьомий за півтора року!) родич Шульги. Бачите, і тут зграя шахраїв, тепер вже на чолі з Ісаєнком, знайшла порозуміння. А ще ж є незаконно встановлені торговельні автомати, автостоянка тощо. Це – також сфера інтересів Ісаєнка, Шульги та Майснера.

Наприклад, відомо, що будь-яка автостоянка – це пряме джерело «нáлу». Офіційно в університеті ніякої автостоянки немає. Але ж всі бачать, що вона є. І на ніч там залишаються машини. Багато машин. Це так Ісаєнко разом із своєю «командою» бореться з корупцією.

Але повернемося до ІЗДН. Після захоплення університету рейдерами в ІЗДН була повністю зруйнована система управління його діяльністю, яка складалася роками, ліквідовані методичні та методологічні напрацювання колективу, знищена унікальна комп’ютерна система управління дистанційним навчанням, звільнені всі фахівці, які її створювали. Замість цього «ваяється» цілком незрозуміла процедура навчання. На думку фахівців з комп’ютерних інформаційних технологій та дистанційного навчання, вона не здатна, навіть, імітувати роботу, не говорячи вже про саму роботу.

Практично всі студенти інституту знають, як можна «решить» навчальні проблеми за певну «вдячність». Причому, технологія відпрацьована. «Вдячність» розміщується або в різноманітних інтернет-кешах, або як  «благодійні» внески на рахунку якогось «легального» фонду. Цікаво, чи не для того, щоб ховати «кінці в воду», в ІЗДН була знищена електронна система обліку та зберігання виконаних студентами робіт? Адже зараз відбувається фактично імітація їх обліку та зберігання, а викладачі кафедри дистанційного навчання, порушуючи встановлені нормативи, ведуть навчальні заняття ледь не з десятка дисциплін кожний.

Такі «фокуси» без прикриття на рівні керівника університету просто неможливі. А Шульга добре знає, що «рука руку миє». І так превстиг він у цьому, що зайняв у шахрайській ієрархії своє заслужене місце по праву руку від Ісаєнка, що підтверджує наведене нижче фото. А ось Майснер, зі слів очевидців, прискакав, витріщивши свої очі, трохи запізнившись. Тому йому дісталося місце по ліву руку, через що пройдисвіт трохи засмутився. Не звик бути на других ролях. Тим більше, що, хто-хто, а він достеменно знає, що всі його «колеги» з «команди» Ісаєнка – павуки в банці, з якими треба тримати «вухо гостро», бо сам такий.

babak-i-isayeneko-maysner-shulga-2

Фото зроблено перед початком роботи «наукового» семінару на тему: «Організація та пропагандистське забезпечення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії в області міжнародного права Майснером, який купив її за замовленням у невиліковно хворої людини за кошти університету». Ми ще повернемося до цього питання.

Дивлячись на фото, неможна не підмітити «наукової» гармонійності персонажів: доктор-глистознавець у тісній зв’язці з недопроректором-проносником та недопроректором-психопатом, зібралися для обговорення важливого питання, реалізація якого спрямована на подальше підвищення якості «доїння» університету.

А позаду трійки шахраїв – незримо присутній «Сам», «Стратег», áкі Наполеон після виграної битви. А насправді – головний ідеолог, натхненник та реалізатор витончених шахрайських схем. Він тут у формі, яка за своєю пишністю не снилася, навіть, маршалам, придуманій ним для себе особисто, на голові – кашкет, також схожий на маршальський. Цікаво, чи не краще б йому було у наполеонівському бікорні (фр. bicorne – двууголка)? А може бікорн хоче надіти Ісаєнко? І пальці правої руки – між першим і другим гудзиками піджака. Áкі Наполеон, Володимир Миколайович! Прямо красень!

Проте не все йде за планом Бабака-Ісаєнка. Свідченням цього є недавній панічно-істеричний лист Ісаєнка до Міністра Лілії Гриневич. У цьому листі, зі слів працівників МОН, Ісаєнко благає Міністра допомогти вплинути на колектив університету, який ніяк не сприймає його як керівника і чинить «перешкоди» на шляху до омріяного крісла ректора. У листі, навіть, стверджується, що вести університет до світлого майбутнього Ісаєнку заважають також закордонні шпигуни та диверсанти.

Це – не наша вигадка, бо про своїх закордонних ворогів Ісаєнко додумався прописати і в розробленій ним разом із своїм давнім поплічником Тимохіним «Концепції розвитку міжнародної діяльності», яка передана до дирекцій всіх інститутів. Подивіться, побачите.

Що тут можна сказати? Можна, звісно, посміхнутися, говорячи про цю людину з такою хворобливою уявою. Але смішного тут мало. Адже цей недоворектора, на жаль, нищить університет, вирішує на свій розсуд долі людей, розбещує юні душі студентів. Жалюгідна постать Ісаєнка, який намірився стати ректором, з одного боку, нічого, окрім огиди, викликати не може. З іншого ж боку, по-людськи викликає співчуття, як співчувають у народі юродивим, тому що ця людина ніяк не може зрозуміти, що Національний авіаційний університет для неї – «не по Сєнькє шапка».

На думку переважної більшості колективу університету, ані «стратег» Бабак, ані хтось інший не допоможуть Ісаєнку та його поплічникам. Ніхто і ніщо їм не допоможе в брудних справах, спрямованих на остаточне захоплення університету та його руйнування! Рано чи пізно вибори ректора відбудуться і злочинне угрупування, що зараз ґвалтує університет, піде туди, звідки прийшло. І не допоможуть електронні замки-засови, які Ісаєнко за державний кошт, вслід за Майснером, установив в кабінеті.

Читайте також: Про реорганізацію та її наслідки

P.S. Поведінка Володимира Миколайовича, його манери, погляди, намагання сховатися в кабінеті від співробітників та студентів за міцними замками-засовами викликають серйозне занепокоєння та насторогу, бо складається враження, що він перебуває у якомусь не зовсім адекватному стані. Чогось найняв додатково для своєї охорони у першому корпусі 10 охоронців за рахунок коштів університету? Візьмемо до уваги, що він щоденно спілкується з одним із членів своєї «команди», який має певний психічний стан здоров’я. Так може він і вселив у Володимира Миколайовича демонів і йому пора звернутися до певних фахівців?

(Далі буде)


Коментар 1 Додати коментар

  • […] Читайте також: Сховати корупцію під видом “реорганізації” (авто… […]

Залишити коментар