В.О. РЕКТОРА НАУ ІСАЄНКО: «УСІХ, ДО ОСТАННЬОГО ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ!»

Жов.3.2016. / Коментарів: 4

Здавалося б, співробітників Національного авіаційного університету вже нічим не здивуєш… Але то тільки на перший погляд. П’ятий за рахунком виконувач обов’язків ректора Ісаєнко, не встигнувши приступити до виконання цих обов’язків, створив робочу групу по структурній реорганізації університету (людською зрозумілою мовою – по «зачистці» університету від неугодних) та розробці перспективного плану розвитку на наступні 10 років, на основі якого буде побудована його передвиборна програма як кандидата на посаду ректора!

Причому, пан Ісаєнко дуже поспішає. Дуже. Хоче зламати і університет, і людей, не дати їм осмислити, що відбувається. Так поспішає, що начебто не було рейдерського захоплення університету, що не було масових незаконних звільнень працівників, оскаржених судами, що діяльність університету практично паралізована за всіма напрямками і т.д. Шоковані?

154

Ну що ж, приклади подібної «діяльності» з не дуже далекої історії університету є. Щоб зрозуміти, що відбувається, давайте заглянемо у другу половину 1998 року, коли тільки-но звільнений зі скандалом заступник міністра освіти В.П.Бабак шукав собі роботу.

І буває ж так, перед цим стала вакантною посада ректора тоді ще Київського міжнародного університету цивільної авіації. І Віталій Павлович подався на вибори, набравши на них аж 33 (!) голоси із 230 можливих. Незважаючи на результати голосування, міністр призначає його ректором. Мовляв, для «наведення порядку».

І Віталій Павлович порядок «навів», протягом року звільнивши зі своїх посад проректорів, деканів, багатьох завідувачів кафедр (правда, не всіх). А потім ще довго бідкався через те, що зробив величезну помилку, звільнивши не всіх, «до останнього завідувача кафедри», шляхом «структурної реорганізації» університету.

Тоді ж, поряд з ним, пліч-о-пліч, починаючи ще з міносвіти, рухався і пан Ісаєнко, який у міністерському головному управлінні ліцензування та акредитації разом з паном Бабаком створив систему ліцензування і акредитації, на «відкатах» від якої ці панове і заробили свою першу кримінальну справу і всеукраїнський скандал. Адже паралельно ними була створена і система валютного «супроводу» процедур ліцензування та акредитації. Але про це окрема розмова…

babak-i-isayeneko-3

Ну що ж, учень пана Бабака пан Ісаєнко виявився гідним свого вчителя! Наразі він на посаді виконувача обов’язків ректора розігрує той же сценарій, робить ті ж дії, що й колись робив його наставник Бабак. Пам’ятаєте: «Усіх, до останнього завідувача кафедри!» Перефразовуючи відому народну мудрість, «учень від учителя недалеко падає…». Чи навпаки, «падає» ще дальше, в певному розумінні.

P.S. Тимчасовий виконувач обов’язки ректора призначається виключно для організації і проведення виборів, причому, на термін до призначення новообраного ректора. Усіма іншими питаннями, у тому числі, щодо реорганізації університету повинен опікуватись новообраний ректор і його команда, яким колектив оказав довіру. Але це – у нормальній, демократичній країні, з відповідальними, компетентними керівниками освітньої галузі…

І наостанок, здається, одна з дисертаційних робіт пана Ісаєнка була присвячена захисту рослин від шкідників, а друга – дріжджам, бродильним матеріалам… Висновки, колеги, робіть самі.

Читайте:


Коментарів 4 Додати коментар

Залишити коментар