В.о.ректора НАУ Ісаєнко йде «на посадку»

Вер.25.2017. / Коментарів: 2

pr-akciya-v-isaienko-gostomel-serpen-2017r

За аферу з пілотами  в.о. ректора НАУ Ісаєнко віддав 2 квартири, які належать Національному авіаційному університету, високопосадовцям із Міністерства освіти і науки України, які з «шляхетних» міркувань санкціонували цю аферу.

За словами одного із співробітників відомства, після опублікування статті «ЗЛАМАНІ КРИЛА» в МОН відбувся гучний скандал. Адже п’ятий за рахунком в.о. ректора НАУ Ісаєнко, як виявилось, за небезкорисної підтримки очільників МОН, в умовах повної безкарності став на шлях злочину, намагаючись розпочати в університеті підготовку пілотів.

І це — за відсутності в університеті навіть мінімальної інфраструктури для їх підготовки, передбаченої законодавством. В університеті немає ані літаків, ані аеродрому, ані передбачених нормативними актами відповідних служб забезпечення польотів в повітрі та на землі. Нічого немає!

Для забезпечення льотної підготовки університет орендує у приватної фірми два літаки, вік яких сягає близько 50 (!!!) років. Півроку тому на цій фірмі відбулася трагедія: розбився літак, загинули люди. Правоохоронні органи ведуть слідство. По одній із версій, катастрофа відбулася через неякісне пальне, якість якого ніхто не перевіряє через відсутність відповідної служби.

Подивиться уважно на фото: студенти самі заправляють літак бензином з каністр, порушуючи всі немислимі правила техніки безпеки. Але це ще не все. Головне: що це за бензин у каністрах, звідки він взявся, хто його привіз на режимний об’єкт, яким є аеродром у Гостомелі, хто його перевіряв та чи перевіряв взагалі на відповідність вимогам? Чи не таким бензином та чи не так заправляли літак, що розбився півроку тому і загинули люди? Й що чекає, боронь Боже, студентів НАУ, які захотіли стати пілотами?

Не випадково керівництво аеродрому Гостомель, дізнавшись про таку «організацію» обслуговування орендованих літаків, виставило їх разом з паном Ісаєнком за ворота. Від гріха подалі. Й зараз ці літаки перегнали на сільські ґрунтові майданчики, де їх ніхто взагалі не контролюватиме. Добре, що Ісаєнко встиг провести фотосесію для власного піару.

img_2579-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70010928 Ця стаття про авантюристів НАУ, які безсоромно експлуатують мрії молоді щодо отримання професії пілота. Пишемо, а в душі такий щем.

Отже, розгорівся скандал. До того ж з’ясувалося, що в Національному авіаційному університеті має місце нецільове використання бюджетних коштів в особливо крупних розмірах. Зокрема, зараз в університеті 63 некомплектні академічні групи чисельністю студентів в кожній від 3 до 15 осіб, утримання яких вже «висмоктало» з бюджету НАУ у 2016-2017 роках 11.952 млн. гривень. Тобто Ісаєнку загрожує «відсидка».

Тому він у паніці поїхав домовлятися зі своїми кураторами у МОН. Домовлялися в кабінеті одного з чиновників. Домовилися до взаємного задоволення, за принципом «change»: Ісаєнко — 2 квартири за рахунок університету, куратори — «закрити очі» на «підготовку» пілотів та на нецільове використання бюджетних коштів в університеті.

А в Національному авіаційному університеті вже третій рік не проводяться вибори ректора.

Як стало відомо з достовірних джерел в НАУ, група працівників університету вже підготувала відповідне звернення до Національного антикорупційного бюро.


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар