В.О. РЕКТОРА НАУ В.М. ІСАЄНКО: “БУДЕМО ПОЗБАВЛЯТИСЯ ВІД…”!?

Вер.29.2016. / 1 коментар

kvit-kvit-2-5

У Національному авіаційному університеті сьогодні, 29.09.2016 р. на 14.00 оголошено засідання “Робочої групи з проведення структурних змін в університеті”. Дивно все це. Дивним є і поява самої обяви, і те, з чого розпочав свою «діяльність» в університеті пятий за рахунком виконувач обовязків ректора Володимир Ісаєнко – з реорганізації структурних підрозділів.Не говорячи про морально-етичний бік задуманого, виникають закономірні запитання:

–  Хто буде виконувати рекомендації Комісії МОН, яка протягом чотирьох місяців, довгих для колективу місяців, вивчала ситуацію в університеті?

–  Хто буде «розгрібати» те, що встигне наробити Ісаєнко в університеті до обрання ректора? Новий ректор?

–  Чи дійсно є Міністерство освіти і науки України органом державного управління освітою, якщо воно продовжує заохочувати сваволю та беззаконня з боку тимчасової адміністрації в Національному авіаційному університеті?

–  Чи планує Міністерство освіти і науки України проведення виборів ректора і коли?
Нагадаємо, що на думку членів комісії:

Комісія з перевірки скарг і звернень громадян, що надійшли до Міністерства освіти і науки України щодо Національного авіаційного університету, була створена наказом Міністерства від 06.05.2016 № 487.

чекаємо на продовження…


Коментар 1 Додати коментар

  • Зашла на личную страничку Гриневич – одни встречи,поездки – пустота! В системе все хорошо, проблем нет: шариковы работают! Видно бабло на предвыборную компанию уже срубила.

Залишити коментар