В палату! Швидше в палату! Відкритий лист рейдерів НАУ!

Бер.27.2016. / 1 коментар

В величезним задоволення констатую початок творчої письменницької роботи рейдера Майснера.

Хоча і підпису немає, проте по специфічному запаху відповіді відбулася повна аутентифікація – собака взяла бородянський слід. Крім творчого смороду є додаткове підтвердження непевної руки та словоблудія Майснера – «За дорученням в.о. ректора професора Володимира Харченка та від імені багатотисячного колективу Національного авіаційного університету, на Ваше письмове звернення вх. №Л-77 від 23.03.2016, повідомляємо наступне». Відразу зрозуміло хто писав – Майснер.

Харченко тільки доручає, наприклад, «Майснеру доручаю Вам виконати рішення суду!» – каже Харчекко. Майснер потайки сам собі: «Хто сяде за грати, як що рішення не буде виконане? Правильно. Харченко. Він сяде, як керівник… Це добре!». А хто залишиться керівником університету у випадку слідства з наступною посадкою? Правильно. Я коханий-прекоханий. Я ж «великий адміністратор». Потім звітує Харченку: «це юридична площина…, я не виконав». І потайки підсміюється зі старого маразматика, який замахнувся на керівництво університетом, явно переоцінивши свої скромні можливості примітивного злодюжки, який спеціалізується на наукових коштах.

Заради справедливості слід згадати та викреслити з «письменників» Бадрудінова, який читає по складах, а писати не навчився. Ну може як виняток ту дурну статтю в «Україна молода», яку писав кум Цибулько, але протупив і назвав Бадрудінова «екс». Накаркав, мабуть. Та Калиту, у якої на дурниці немає часу, зараз «час токування», весна, молодість бере своє…».

Повернімося до автора звернення – Майснера! Дурницю чи то  погрози його «з виведення державного ВНЗ із національним статусом», можуть коментувати тільки «видатні герменевти» сучасності, тільки Квіт. Здоровому глузду тут немає місця. А от написати речення зі 119 слів – Майснер все ж таки спромігся… Матеріалізація почуттєвих ідей, так сказать. Вершина ідіотизму і віддзеркалення тривожного неспокою в голові. Шкода. Вроджені психічні вади, регулярні пиятики та сексуальні розлади можуть призвести до весняних загострень.

119

Що тут сказати? В палату Майснера в палату. Терміново обстежити. Бажано в стаціонарі. І не в Рахункову, а реальну…

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Майснера всі слухають із “задоволенням”, а читають з реготом:

    Завідома неправдива інформація про нібито перебування співробітників останні півроку «…у стані тривожної невпевненості за своє майбутнє і майбутнє університету…», яку Ви особисто, окрім зазначення у зверненні, розповсюдили у відкритих джерелах інформації (зокрема в соціальних електронних мережах), завдає шкоди іміджу та діловій репутації Національного авіаційного університету, нівелює позитивні результати солідарних зусиль і кропіткої праці трудового колективу університету з виведення державного ВНЗ із національним статусом, унікальними здобутками минулих десятиліть і потужним освітньо-науковим та кадровим потенціалом, з тієї складної ситуації, яка пов’язана, серед іншого, з бездіяльністю переважної більшості представників попереднього складу ректорату в частині розвитку матеріально-технічної бази, інноваційного розвитку освіти, дієвого посилення міжнародного співробітництва та створення належних умов для зупинення занепаду ВНЗ з видатною історією та не менш видатними перспективами.
    Рейдер Андрій Майснер
    А речення на 200 слів написати – слабо?

Залишити коментар