Вчена рада НАУ вимагає виборів ректора

k6ro435mcnq

27 вересня 2017 року відбулося засідання вченої ради Національного авіаційного університету. Серед інших на обговорення було винесене питання про вибори ректора, які вже третій рік поспіль не оголошує Міністерство освіти і науки України, грубо порушуючи Закон України «Про вищу освіту».

В обговоренні питання виступили професори Микола Кулик та Іван Дуднік. Вони наголосили на тому, що колектив втомився від численних тимчасових адміністрацій, діяльність яких дестабілізує ситуацію в університеті.

Спробу репліки видав дехто Клочковський, молода людина, яка сфальсифікувала вибори голови студради університету, але тут же був поставлений на місце аргументами авторитетного професора І.Дудніка.

В.о. ректора Ісаєнко на прямі запитання про те, чому він стримує проведення виборів ректора, намагається якнайдовше втриматися за посаді в.о. ректора і вже другий рік просить міністерство не призначати вибори, уникав такої ж прямої відповіді. Він говорив про якісь мілкі причини, про висновок аудиту, про те, що ще не час, про те, що він все одно виграє вибори і не боїться їх і т.ін., але говорив якось не впевнено.

Та Ісаєнко вимовив фразу, яка спантеличила присутніх. Він сказав: «Якщо буде обраний не угодний міносвіти ректор, то його не затвердять». Таким чином, Ісаєнко ще більше підставив міністра Гриневич.

Присутні закликали Голову вченої ради поставити питання на голосування. Він вагався, радився з Ісаєнком, але потім здався.

Результат голосування – «за» одноголосно. Навіть своїх поплічників Ісаєнко так дістав, що вони також підняли руку. Тепер колектив чекає на рішення Міносвіти.

img_8125gol-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70010591


Залишити коментар