Верх цинізму

Крупний «науковець-міжнародник» Шульга розродився черговим постом на своїй сторінці у ФБ. Пост такий собі. Як завжди багато слів ні про що. Так завжди трапляється, коли людина пише про те, в чому не «соображає».

Шульга

Але активність показувати мусить, щоб відбілювати свій спаплюжений криміналом імідж.

«Вже не важливо, чому так склалося, що НАУ не займає місце в трійці чи п’ятірці лідерів. Важливо те, що є над чим працювати». Навіть «зальотний» псевдоосвітянин Шульга розуміє катастрофічність ситуації, в якій опинився університет після того, як Квіт захотів прибрати його до своїх брудних рук. Скотитися з 5 на багато позицій нижче в рейтингу довіри абітурієнтів всього за рік – потрібно було «докласти чимало зусиль». Але він вважає, що «вже не важливо, чому так склалося».

А те, що тепер потрібно роками надолужувати згаяне, Воця Шульгавий не розуміє. Йому не дано. Ніякий «Горизонт – 2020» не замінить падіння навантаження для викладачів та масових звільнень. Так само, як не поверне сотні студентів-іноземців, які відвернулися від університету через гучний скандал, пов’язаний із рейдерським захопленням університету. Вони не повернуться в НАУ. Бо там ні з ким говорити. «Проректора-міжнародника» Авдєєва більше цікавлять закупівлі та тендери, а не імідж університету за кордоном.

«Повторюся… озиратися назад немає ні сенсу, ні часу», – блекоче Шульга. А може все-таки варто? Щоб колектив, який переживає бородянську навалу, вже точно знав, хто відповідає за його знищення.

«Наше завдання – працювати на майбутнє», – завершує своє словоблудіє Шульга. На чиє майбутнє? Своє, іванових, калантаїв, майснерів, авдєєвих, калиті, інших випадкових людей з бородянського смітника? Мабуть, так.

А майбутнього у колективу з такими «освітянами» просто не може бути.

Михайло Пристюк

IMG_3182


Залишити коментар