ВГО “Права Народа” – “Зміни у Статут НАУ є звичайним фальшуванням”

Увага! В університеті чергова афера! Прошу перепосту!

Опубликовано Yaroslav Kozachok 26 декабря 2016 г.

ЗВИЧАЙНА СТУРБОВАНІСТЬ НЕЗВИЧАЙНО НАХАБНИМИ ЗЛОЧИННИМИ ДІЯМИ РЕЙДЕРІВ НАУ
З великою стурбованістю довідався про чергові витівки рейдерів у Національному авіаційному університеті.
Не буду коментувати те чи більш ефективна і економить бюджетні кошти посада “президент” вишу, чи можуть, страждаючи містячковим внутрішньовишовим сепаратизмом, декани ставати місцевими “президентами”. Всі прекрасно розуміють для чого це намагаються проштовхнути.
Але… Але суть мого коментаря в іншому. “Зміни” у Статут НАУ є звичайним фальшуванням. Але не все “звичайне” сприймається “звичайно” та сходить з рук. Здійснення таких дій є кримінальним злочином. А за злочини звичайно настає відповідальність. І вона буде. Я кажу не лише про Вищий суд, а про “звичайний”, реальний, який виносить за такі витівки “звичайні” покарання. Частіше за все – пов’язані із позбавленням волі.
Закликаю колектив НАУ діяти рішуче. Ми разом будемо відстоювати Правду.
Попереджаю керівництво МОН, що в разі реєстрації змін до Статуту НАУ у сфальшованій редакції, така посадова особа стає співучасником кримінального злочину та буде притягнута до кримінальної відповідальності. Обіцяю, що ВГО “Права Народа” буде в цій ситуації діяти звичайно для себе, тобто жорстко.
Звичайно, ми переможемо. А НАУ, як і вже ХНУРЕ, звичайно буде очищений від рейдерів. Тримайтеся, друзі, ми поруч, і все, звичайно, у нас вийде і буде добре!

Джерело: Василий Россихин

 


Залишити коментар