Вибори ректора НАУ – 6 березня 2017 року!? Підміна наказу

11.12.2017 року на офіційному сайті Національного авіаційного університету та сторінці групи Nau Informal у соц.мережі Facebook було опублікована копія наказу про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Національного авіаційного університету.

“11 грудня в газеті «Освіта України» опубліковано об’яву щодо оголошення конкурсу на зайняття посади ректора Національного авіаційного університету. Вибори ректора відбудуться 6 березня 2018 року.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають учене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення. Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву на участь у конкурсі; особовий листок з обліку кадрів з фотографією; автобіографію; копії документів про вищу освіту наукові ступені та вчені звання; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. №1465 («Офіційний вісник України», 2000 р., №39, ст.1656); копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки; довідку про наявність або відсутність судимості; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи надсилати на адресу: Міністерство освіти і науки, проспект Перемоги 10, м.Київ-135, Україна, 01135. Телефон для довідок: 481-32-35.”

25298960_1514342195287677_3454658703018140189_n

Що ж, вибори ректора чекав колектив уже більше 2-х років і на поривах радості мало хто помітив цікаві деталі.

А саме:

  • Наказ від 22.11.2017 року, який зареєстрували в канцелярії Національного авіаційного університету під вхідним номером 62/01 12.2017 року. Звідси виникають питання: Де він був три тижні!?
  • Дата проведення виборів –06.03.2017 року!!! «Можливо вибори вже провели, а ми і не знали?»

Перевіривши на сайті МОН, копія наказу з датами співпала!

nakaz-variant-1

Нормативно-правова база МОН

Бувають випадки, коли машинально помиляються, а керівник, не перевіряючи, підписує документ, чим саме показує свою непрофесійність та халатність.

«Всяке буває» – скаже будь хто з нас. Але з такої ситуації є правильний вихід – видати наказ про внесення змін до наказу. Згідно інструкції з діловодства – це правильно, законно і таку практику ми вже бачили, на прикладі нашої канцелярії  😆 (reider-nau.com).

nakaz_pro_zminu

І на цьому можна було б поставити крапку. Але наступні дії того вечора здивували всіх, хто обговорював наказ, або просто здивовано спостерігав.

Більш детальніше тут тут, а також тут

Ввечері того ж дня відбуваються дива. На офіційному сайті МОН виставляють копію наказу із «наглим» виправленням дати проведення виборів.

nakaz-variant2

А також з іншим уже посиланням Нормативно-правова база МОН

Буквально через деякий час, зміни вносяться і на офіційному сайті НАУ:

nau.edu.ua

3

Якщо уважно придивитись до копій наказів то можна помітити як «гарно» його корегували, можливо навіть і в фотошопі. Навіщо так діяти!?  – це неспроста та не є загадкою. Це дасть можливість скористатись тим, кому вибори будуть не на його користь…

Що ж, нас ще багато очікує пригод, які нашому колективу потрібно ще буде вистояти. Гуртуймось і все у нас вийде!

P.S. Якщо звернути увагу, що у першому випадку копія дійшла від МОН до НАУ за 18 днів, то тут поставили рекордний час, який вимірювався не в днях і навіть не в годинах. 900 днів (з яких 455 днів під керівництвом в.о. ректора Ісаєнка) МОН в НАУ не оголошувало вибори ректора , а тут буквально за лічені хвилини змінили наказ на офіційних ресурсах – не абсурд?

 

 


Коментарі закриті.