Відкритий лист Міністру освіти від студентів НАУ

23130905_1476966719025225_5261665711713929327_n

Міністру освіти і науки України
Гриневич Лілії Михайлівні
від студентів
Національного авіаційного університету

Відкритий лист

Шановна Ліліє Михайлівно!

Студенти Національного авіаційного університету обурені тим, що їм доводиться навчатися у холодних аудиторіях, хоча опалювальний сезон мав би розпочатися ще 15 жовтня. Ми сидимо на парах у верхньому одязі, шапках та рукавицях, хоча відповідно до державних санітарних норм в аудиторіях вищих навчальних закладів температура повітря має бути не менше 18 градусів за Цельсієм.

Також нам відомо, що у деяких ВНЗ вже давно розпочався опалювальний сезон, натомість інші університети арктичний холод у аудиторіях пояснюють неврегульованістю тарифів на газ для бюджетних організацій.

Украй дивним є те, що школи “врятовані” від тарифних “ігор”, а вищі навчальні заклади – ні. Наприклад, Авіакосмічний ліцей у 7-му корпусі НАУ вже давно опалюється, а Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, який розташований у іншій частині того ж приміщення, – ні, хоча там так само навчаються діти. Керівництво університету могло б запровадити особливий режим навчання на період відсутності опалення в аудиторіях, але усі оминули це увагою.

Так, Ви реформуєте вищу освіту, і ми вдячні Вам за це. Не так давно був прийнятий новий ЗУ “Про вищу освіту”, університети одержали фінансову автономність, але чомусь нам доводиться мерзнути і чекати, доки хтось перестане економити кошти, які сплатили за навчання наші батьки. Чесно кажучи, нам набридло. І ми звертаємося до Вас із проханням допомогти нам у вирішенні цієї проблеми.

Додаємо підписи студентів, які розраховують на Вашу підтримку.


Коментарі закриті.