Відкрито кримінальне провадження по факту підроблення протоколу виборчої дільниці №16

 

Номер кримінального провадження N12018040230000561  від 22,03,2018

До Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області поштою надійшла письмовова заява, яка була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом внесення неправдивих відомостей та підробки печатки коледжу в протоколі виборчої комісії з виборів керівника вищого навчального закладу НАУ (виборча дільниця №16), що мало місце 14.03.2018 в приміщенні Криворізького коледжу Національного авіаційного університету за адресою: вул. Туполєва, 1 в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу.

Стаття 158. Фальсифікація виборчих документів, документів референдуму чи фальсифікація підсумків голосування, надання неправдивих відомостей до органів Державного реєстру виборців чи фальсифікація відомостей Державного реєстру виборців

У Криворізькому відділі НП України розпочато досудове розслідування за поданою та зареєстрованою в ЄРДР заявою щодо внесення неправдивих відомостей до протоколу виборчої комісії з виборів ректора НАУ на виборчій дільниці №16 14.03.2018 року.

Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів


Нагадаю прізвища членів ДВК, яких призначив в.о.ректора В.Ісаєнко перед другим туром і відрядив до Кривого Рогу:

ВЕРЕС Олександр Валерійович, начальник відділу управління майном;

veres-3

Читайте також: Доморощена олігархія накопичує жирок – Верес О.В. “Из грязи в князи!


БЕРЕЗА Василь Олексійович, провідний фахівець відділу управління майном;
ДЕМЧУК Юлія Миколаївна, завідувач сектору управління нерухомим майном відділу управління майном;
ШЕЛЕСТ Олександр Дем’янович, завідувач сектору управління земельними ресурсами відділу управління майном.

Ці особи після підрахунку голосів на дільниці №16 у Криворізькому коледжі НАУ дали можливість лише сфотографувати оригінал протоколу про підрахунок голосів п’ятому членові ДВК Андрусевичу Анатолію Олександровичу, але не надали копії.

Після приїзду в Київ ці особи підмінили протокол, вказавши сфальшовані дані про результати голосування на дільниці, а також підробили підписи та печатку.

http://yurist-online.com

http://yurist-online.com/


Залишити коментар