Відповіді МОН на «звернення» не буде! Ісаєнко старається

Нагадаємо, що 07-09-2017 о 15-20 в приміщенні ЦКМ відбулися  збори трудового колективу НАУ. Авторитетний вчений, професор Іван Миколайович Дудник чітко висловив  вимогу професорсько-викладацького складу, студентів  та співробітників  університету — негайно провести вибори ректора.

Колектив підтримав  Звереня загальних зборів колективу НАУ до міністра освіти і науки України Л. Гриневич та схвалив його текст.

20170907_174302-1-e1504797125868-768x657

Так ось МОН, а саме відповідальний Шиманський В’ячеслав відреагував зовсім іншою мовою:

До уваги працівників НАУ та всіх небайдужих!

За дорученням зборів трудового колективу НАУ я, професор Дудник І.М., передав 8 вересня до МОН(вхід. № Д-7176) звернення з вимогою негайного оголосити конкурс на заміщення посади ректора Національного авіаційного університету у відповідності зі ст.42 Закону України «Про вищу освіту». Сьогодні,18.10.2017р., витримавши «шляхетний» термін 40 днів, зателефонував в МОН до відповідального виконавця Шиманського Вячеслава Миколайовича, який на моє запитання про долю «звернення» пояснив мені таке. По-перше, він вважає, що я не мав підстав подавати звернення без протоколу зборів, бо потрібне підтвердження повноважень «кур’єра». По-друге, зі слів пана Шиманського В.М., нинішній керівник НАУ пояснив йому, що протоколу немає, оскільки таких зборів не було…Тому і відповіді МОН на «звернення» не буде.

Р.S. Це лише хроніка без коментарів. Скоро спливає нормативний термін відповіді МОН на аналогічне звернення Вченої ради НАУ …

1

Очікуємо на відповідь МОН на аналогічне звернення, але уже на звернення Вченої ради НАУ.
Якщо тільки Ісаєнко та його команда передали в МОН звернення як обіцяли на засідані Вченої ради у вересні.

Тримають колектив у дурнях, обіцяють, брешуть, а самі в той час крадуть, відмивають, нагинають та звільняють.

Брехуни і аферисти!!!


Залишити коментар