«… відправилось в турне»

Бер.1.2017. / Коментарів: 3

31853

1 березня 2017 року  вже де-юре, вже колишній виконуючий обов’язки ректора НАУ Ісаєнко оформив собі та своєму водію відрядження до Харкова.

З якою метою, запитаєте ви. А просто так, прокататися, відпочити від «гігантських зусиль» на «благо університету». А офіційно – з метою участі у виїзному засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти. На ньому розглядатимуться питання освіти іноземних студентів.

Яка користь від участі Ісаєнка у цьому заході? Жодної. Хіба покрасуватися, потусуватися між легітимними ректорами. Навіть виступити, поділитися досвідом як «пиляються» іноземні кошти з фірмою Тімохіна. Ну і з Ковтунцем заодно «перетерти»: що робити після звільнення, як відбити вкладені кошти?

Ну нехай би і їхав собі. Але поїздом, як їздить перший заступник голови Комітету О.Співаковський, за 250 гривень. Але О.Співаковський адекватний в усвідомленні та потребах.

Але така філософія не для «мілких». Нарциси живуть з розмахом – службовим «Мерсом», з водієм, на три дні, готель в центрі Харкова, з добовими. Всього за «туризм на двох» університет заплатить 9 тисяч 200 гривень. Але це якщо водій не знайде якусь харківську студентку, щоб «порішати» з нею питання сесії за ескорт-послуги.

Якби Ісаєнко поїхав один, поїздом, без челяді, університету таке відрядження обійшлося б максимум 2 тисячі 300 гривень.

… воно поїхало в турне, останнє у своїй нинішній якості.


Коментарів 3 Додати коментар

  • шоб воно на першій колесо загубило, а на другій друге… і встряло там на довго -))) я взагаліто добрий -)))

  • Очередное шоу под названием: ” Знакомтесь, глист, который самолёт пытался оседлать!” Терки терками, а народ то соберётся образованный, информированный, понимающий кто приехал представлять НАУ… Вот смеху и комментариев будет среди участников совещания!

    Человек с нормальной психикой, трезво оценивающий ситуацию в которую он вляпался, такого бы не допустил. А этому – море по колено, адекватность давно потеряна, всех и все меряет по себе, видно майсер с леворуким его хорошо окучили)))

  • P.S. Зная хорошо психотип нарцисса смею предположить, что на заднем сидении авто восседают членохранители глиста. Боится о-о-очень боится это ублюдок людей ( не могу по другому называть его видя, что эта тварь делает с универом), готов обложиться со всех сторон защитой – подлый трус!

Залишити коментар