Відважна українська льотчиця Роза Вінецька долає нові висоти

Лис.26.2019. / Коментарів: 2

roza

Пройшло трошки більше двох років після того, як колективу Національного авіаційного університету Дмитром Андрієвським була нав’язана нова «смотряща» за фінансами – дехто Роза Вінецька. Юристка фірми Inteco, з фальшивим дипломом Херсонського приватного вишу, про який чомусь забуває згадати в біографії.

Вроджені таланти пані Рози були підмічені і використані не тільки талановитим розпилювачем бюджетних коштів Дімою Андрієвським,  але й високо оцінені на Окружній місцевими спеціалістами.

Та найширше неймовірні здібності Рози Вінецької розкрилися на керівній посаді в НАУ.

За два роки вона стала магістром з економіки (бюджет), отримала свідоцтво пілота (за рахунок студентів), а тепер готується стати кандидатом юридичних наук!

І все без відриву від, так би мовити, виробництва, при тому, що вдень і вночі,  не покладаючи рук і ніг, пи…ть кошти колективу і набиває ними кишені Діми Андрієвського, Володі Ісаєнка і свої.

В колективі думали, що після «тріумфального захисту» О.Рєзніка науково-педагогічний колектив вже нічим не здивуєш, але виявилося, що ні!

З’явилася нова, ще яскравіша зірка на науковому небосхилі НАУ – Роза Вінецька!

roza-kandidat

Колектив має пишатися таким досягненням, а наукові керівники унікумів мають пильно приглянутися до кількох явно талановитих і плодовитих сучок, які бігають біля «висотки Андрієвського», і розумними очима благають взяти їх в аспірантуру і керувати незаперечним науковим потенціалом.


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар