Віхрі враждєбниє над гривою Ісаєнка

Лют.26.2019. / 1 коментар

Не везе Ісаєнкові, ой не везе. Все в університеті валиться. Народ шушукатися почав не на жарт, злобно на перший корпус поглядає, гроші кудись у невідомому напрямку випаровуються, «проректорський корпус» в колективі зовсім зневажають, не говорячи вже про «самого Ісаєнка».

ingovator-hrenov

Імідж тупоголовому хоч якось підтримувався за рахунок тих, хто виконував ісаєнковські забаганки. Але й тут зловісні знаки природа почала подавати.

Спочатку спіткнувся об корупційний камінь Володимир Ковтунець, якого вигнали з тріском з МОНУ, який наліво-направо прикривав усі незаконні рішення Ісаєнка в міністерстві.

Потім попався на земельних оборудках, здійснених за законодавством країни-агресора, цілий Посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Прокуратура открыла дело о госизмене посла Украины в Канаде Шевченко

Саме він допомагав Ісаєнкові створити імідж «європейського керівника нової формації з новою демократичною командою», відкрив йому двері в ІСАО, чим прикривався Ісаєнко в поїздках до доньки. Та й приватні родинні прохання Ісаєнка забезпечував.

А тепер і ще одна ісаєнкова «криша» поїхала – вляпався у гучний корупційний скандал голова Наглядової ради НАУ, перший заступник секретаря РНБОУ Олег Гладковський.

Оточення Порошенка курує розкрадання оборонки – ЗМІ

Все-таки Гладковский – редкий Свинарчук! (с)

Усе підказує Ісаєнкові – біжи, ботокс, біжи!


Коментар 1 Додати коментар

  • Когда то мы шутя назвали – Аквариумом, а теперь имеем целый “проректорский корпус”. Заслужили!

Залишити коментар