Віщі марення Ісаєнка, або Нова Гібридна Наглядова рада НАУ

Лип.26.2019. / Коментарів: 2

Під кінець своєї безславної каденції в якості міністерки, Лілія Гриневич вкотре здивувала освітянську спільноту неймовірною тупістю та прихильністю до корупції.

МОНУ видала новий наказ про Наглядову раду НАУ, в якому практично знівелювала рішення адмінсуду Києва про повернення до роботи складу Наглядової ради, в якій головував О.Бадрудінов.

aglyadova-rada-nau

Тобто, Бадрудінова відправили на повторне пекельне коло нашого вітчизняного судочинства. Нехай ще рік-два побігає і доведе, що він «не верблюд», як і всі ті, кого він цькував, починаючи з 2015 року.

В Національному авіаційному університеті остаточно відновлено діяльність Наглядової ради

Рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду м. Києва №826/17204/16 від 18 червня 2019року   підтверджено законність рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 березня 2019 року, яким було визнано   протиправним та скасовано наказ Міністерства освіти і науки України “Про затвердження складу Наглядової ради Національного авіаційного університету” від 20.10.2016 року №1267 Міністерства освіти і науки України. Відповідно до скасованого наказу Наглядову раду НАУ очолював Гладковський Олег Володимирович (екс-перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України). Тому тепер в Національному авіаційному університеті активно відновлюватиме свою діяльність легітимна Наглядова рада.

18 липня 2019 року на офіційному сайті НАУ було розміщено наказ Ісаєнка про відновлення роботи минулого складу НР. Але при чому тут Ісаєнко, якщо  наказ має бути міністерським? Може йому наснилося, що буде підписаний МОНом новий наказ? Будемо вважати, що Ісаєнко просто захотів над Бадрудіновим познущатися в такий неприродній спосіб.

naglyadova-rada-2

Але 19 липня 2019 року вже МОНУ видає наказ, підписаний т.в.о. міністра П.Хобзеєм. Він каменя на камені не залишає від рішення адміністративного суду про поновлення роботи НР минулого складу. МОН діє у своїх улюблених традиціях – плювати на закон з високої  вежі!

У новому, чи то пак гібридному, складі Наглядової ради, вже відсутні такі одіозні та бридкі постаті як В.Цибулько – головний ідеолог першого рейдерського захоплення НАУ, та І.Липовий – адвокат, найнятий  Бадрудіновим, автор усіх незаконних наказів про звільнення та цькування членів колективу. Усі справи Липовий у кінцевому рахунку програв.

Бадрудінова зробили заступником голови НР. Так як і пропонував йому Ісаєнко. Поруч з Бадрудіновим, мабуть для стримування його бізнес апетитів, у заступниках опинився ще один мерзотний тип – Ковтунець, колишній перший заступник міністра освіти і науки, якого вигнали з роботи за хабарі.

Що може навчити студентів Ковтунець, син якого опинився під слідством за озброєний напад на кур’єра? Ковтунець, який намагався за’мяти кримінальну справу проти сина, не може апріорі бути доброчесним.

Зникли з НР нардеп Ігор Попов, авіатор Дмитро Бабейчук,  колишній заступник міністра Олег Дерев’янко.

Не побачили ми в новому складі і «кришу» Козловського екс-нардепа від БПП Козира.

Включили до складу НР вже колишнього нардепа від того ж БПП Іщєйкіна, друга Андрієвського, вже колишнього одіозного нардепа від БПП Карпунцова, який прикривав усі незаконні оборудки через прокуратуру. Побачили ми чомусь у складі гібридної НР і І.Довбаня, який смоктав фінансову кров і з університету, і з району.

З’явилися у складі НР поплічники Ісаєнка в афері з незаконною підготовкою пілотів О.Більчук і О.Левченко. Це вони допомагають Ісаєнкові посилати на ризиковані для життя польоти наших студентів.

321

Почесним головою став Олумуіва Бернард Аліу. Але він поки не знає в яку аферу вписав його Ісаєнко. Може для того, щоб реальним головою став відставлений Андрієвський?  Треба ж звідкись брати гроші, щоб добудувати свою висотку біля 7 корпусу!

Схоже, що НР НАУ стала відстійником для колишній владних корупціонерів, яким не знайшлося місця біля корита і вони вирішили до кінця роздягнути університет.

Скільки взяв за свій підпис пан Хобзей достеменно невідомо, але те, що він також опинився в «почесних» рейдерах університету так це точно. Встиг підписати до оголошення результатів виборів. Молодець! За це і отримає.

Без сумніву, нова влада і новий міністр припинить цю правову вакханалію навколо НАУ. Кожен отримає по заслугах.

Нас чекає і призначення нового міністра, і призначення нового в.о. ректора, а потім чесне обрання нового, і призначення нової Наглядової ради і ще багато-багато цікавого!

 

Усе буде добре!


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар