Волошин & Гудманян

Бер.6.2020. / Коментарів: 24

Зійшлись вони,
«Глиста» окраса.
Ці два казла,
два під…аса.

Чергову внутрішню інтригу матеріалізував Ісаєнко. Мова йде про конфлікт і взаємну неприязнь між «проректором» А.Гудманяном і «деканом» Ю.Волошиним. Обидва зашкварені по самі… вуха.

Гудманян, отримавши посаду проректора з навчальної роботи після фальсифікації результатів виборів ректора, успішно розвалив систему навчання.

Вже третій рік університет живе без законного навантаження. Є негативні висновки перевірки Інспекції НЗ, а також агенції з охорони праці. Зафіксовано масові звільнення викладачів через безоплатне перевиконання навантаження і перманентний дебільний процес переписування навчальних програм та внесення змін до них. Студенти перестали відвідувати заняття, бо все одно Гудманян скаже всім ставити «три». І байдуже, що викладачі при цьому відчувають неймовірне приниження.

З іншого боку «рингу» – Ю.Волошин. відомий на всю державу пройдисвіт, на якому клейма немає де ставити, який «виборов» посаду декана через те, що єдиний з усіх завкафедр відверто ліг під Ісаєнка.

Йому знадобилося всього чотири місяці, щоб повністю зруйнувати систему навчання колись найпрестижнішого підрозділу університету – Інституту міжнародних відносин. Він підло розправився з усіма, хто не прийняв липового «Заслуженого юриста України», спричинив масові звільнення шанованих науковців. А на їх місце привів цілу плеяду вірних «шавок», які допомагають йому руйнувати традиції, створені задовго до його пришестя.

Замість системи навчання він створив систему страху, стукачества, нашіптування, невпевненості в завтрашньому дні. А студенти починають звикати до совково-казарменого стилю стосунків з адміністрацією.

Трохи історії. Після «перемоги» Ісаєнка почався дерибан пирога бюджету університету. Тоді отримали хлібні  місця всі, хто допомагав фальсифікувати вибори – Гудманян, Запорожець, Вовк, Бойченко, Ягодзінський, Роза Вінецька та інші члени глистового кодла.

Оскільки Гудманян із Запорожцем відіграли ключову роль у «перемозі» ботоксного, то і отримали значне підвищення.

sasha-turyst-zaporozhecz-nau

Усі ці діячі виявилися дуже слабенькими адміністраторами – і Саша Запорожець (турЫст), І Артур Гудманян, і Оксана Вовк та інші, але найслабшим виявився таки Гудманян. Нє по Сєнькє оказалась шапка.

На слабенького завжди знайдеться шакал, який харчується падаллю. цим шакалом виявився Ю.Волошин. Він одразу почав наступ на Артура – створював йому імідж «найслабшої ланки». Волошин ходив по керівниках підрозділів і кивав на Артура, що той дуже слабенький і Ісаєнко ним дуже не задоволений. Ходив до Ісаєнка і казав, що Артуром незадоволені керівники підрозділів. А Артурчику говорив, що він буде радий йому допомогти, бо колись працював проректором.

Такою єзуїтською практикою Волошин користується давненько, тому став справжнім професіоналом. І таки домігся свого Юра – Ісаєнко вирішив ще більше «проінноваціювати» систему навчання в університеті. Тобто, нас чекає чергова реорганізація структурних підрозділів.

Ісаєнко має намір ліквідувати навчальний відділ, начально-методичний відділ, редакційно-видавничий відділ. І всіх їх передадуть в новостворений департамент освіти. У Ісаєнка весняний рецидив «комплексу гігантоманії».

Зрозуміло, що Гудманян так і не збагнув за стільки років навчальну систему, вона його не прийняла, спробувала, що воно гі…но, і виплюнула.  Так само як О.Вовк редакційно-видавничий відділ ні до чого, бо їй не дано було зрозуміти його призначення.

Але тепер до найцікавішого. На місце керівника нового департаменту освіти Ісаєнко планує призначити «праву руку» Волошина – Лілію Невару, яку він привів з університету Шевченка і одразу призначив своїм заступником. А для того, щоб утворити вакансію, підленьким способом, який не личить чоловікові, звільнив Марину Прохорову.

Що означає призначення Л.Невари? Контроль Ю.Волошина за діями Гудманяна і їх корекція. А також швидке звільнення Гудманяна від обов’язків проректора і призначення на його місце Ю.Волошина.

А й справді, чого тримати на посаді і платити величезні гроші людині, яка поняття не має чим займатися. Дасть йому Ісаєнко «заслуженого» за фальсифікацію результатів виборів ректора до 60-річчя від дня народження і нехай йде собі Артур на кафедру.

А на його місце призначить іншого пройдисвіта – Волошина, який буде продовжувати свої підлі психологічні експерименти над людьми, але вже в іншому масштабі та ще більшим завзяттям. Часу у нього після того як його за регулярні вияви садизму кинула дружина – вдосталь.

 

Але якщо під…са поміняти на коз…ла, то результат буде такий самий.


Коментарів 24 Додати коментар

 • У 2014 році Волошин отримав звання Заслуженого юриста України (за які заслуги?)

 • Шановні, а хтось може пояснити, чому витерли ноги об Волошина під час голосування за його кандидатуру на посаду член-кореспондента Національної академії правових наук в 2019 році?

 • Волошин – істота, яка навмисно штатний розпис кафедри журналістики та кафедри міжнародного права ФМВ не заповнює у повному обсязі (працює не більше 80%) з метою створення фактично «вільних» надлишків бюджетних коштів для їх подальшого використання з метою особистого незаконного збагачення шляхом видачі премій наближеним особам з подальшим 50% відкатом.

 • Простите, а что уже Волошин в замминистры не идет?

 • а Волошин уже никуда не идет. Не только в замминистры. Нигде не ждут этого персонажа.

  • Но он же баллотируется в член-корреспонденты Академии правовых наук.

   • Волошин отозвал заявление.

 • Волошину как историку должно быть хорошо известно как заканчивали известные проходимцы.

 • Звернення до пана ректора!

  Шановний пане Ісаєнко. Ви отримуєте зарплату більше міністра освіти і науки України та Президента Україна, але при цьому Вам вистачає зухвалості і Ви берете на роботу в НАУ на керівні посади людей з таким шлейфом – я маю на увазі Юру Волошина та Юру Теслю. Коли ви нарешті збираєтесь припинити це неподобство?

 • Юра, ты прекращай так гнать. Тебе в дурке уже прогулы ставят!

 • Скорее бы этого Юру попёрли из НАУ. Бедные дети. С таким деканом у них будет отвращение к учёбе.

 • несколько раз поймали Юру на откровенной лжи

 • Если всё это правда про Юру – то таких людей надо с позором выгонять, с запретом занимать любые должности в учебных и государственных учреждениях.

 • У нас в Институте законодательства Волошина сотрудники между собой именовали не иначе как “Юра-прохиндей”. Все знают как он спер чужой дисер в институте, гордился очень фотографиями с одиозными личностями. Отказался защищать Мариуполь от ДНР, а сразу сбежал в Киев.

 • Волошин – це людина, яка не допомогла захистити Маріуполь від сепарів.
  Волошин – це людина, яка видає себе за вченого. Він – Юра пройдисвіт.

 • Я навчався на заочній формі навчання на кафедрі міжнародного права.Юрій Олексійович – дуже одіозна та упереджена людина. Завідувача кафедри Юрія Олексійовича ніколи не заставав на робочому місці. Написав скаргу в МОН. http://sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/zakhody-derzhavnoho-nahliadu-kontroliu-ta-vyvchennia/akty-perevirok#%D0%B2%D0%B8%D1%89%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0-2018-2

  Акт перевірки додержання суб’єктами господарювання. що надають послуги у сфері вищої освіти, вимог законодавства про вищу освіту Національний авіаційний університет № 01-13/28-03-06/1

  Результату – 0.

 • Юру? Волошина? В судьи Конституционного Суда Украины? Да ладна!

 • Шановні, як Юра може керувати факультетом, якщо проти нього на вченій раді ИМО усі одноголосно проголосували проти.

 • Эх Юра, снова ты обгадился. Все ты делаешь как-то по-дебильному. Все как всегда.

  И докторскую тебе Баймуратов написал. Никакой ты не ученый.

 • ох, Юрец, очередной по ходу зашквар от тебя

 • Поливать грязью других при широкой публике неморально и неэтично. Слов нет..разочарованы.
  Но, согласитесь, Юрий Алексеевич, что нет дыма без огня и не было бы всего этого негатива, если бы Вы вели себя разумнее в свое время. А сейчас пытаться делать вид, что Вы нормальный, когда все мы знаем, что это-то не совсем так, – неразумно. Это лишь открывает все грани Вашего лицемерия и наигранности.

  С глубочайшим уважением, мы.

 • Да мерзопакостный и высокомерный этот Волошин. Неприятный и скользкий тип. Да он и не ученый. Дисер ему написал Баймуратов, это все знают.

 • Как терпят подчиненные на факультете такого горе-руководителя Юру, не имеющего ни совести,ни чести,ни достоинства, шарлатана от науки.

 • Поливать грязью других при широкой публике неморально и неэтично. Слов нет … разочарованы.
  Но, согласитесь, Юрий Алексеевич, что нет дыма без огня и не было бы всего этого негатива, если бы Вы вели себя адекватнее в свое время. А сейчас пытаться делать вид, что Вы нормальный, когда все мы знаем, что это не совсем так, – неразумно. Это лишь открывает все грани Вашего лицемерия и наигранности.

  С глубочайшим уважением, мы.

Залишити коментар