Вовчими манівцями

Напередодні Великодніх вихідних сталися зміни в керівництві університету. Оксана Вовк була звільнена з посади проректора з інноваційного навчання та молодіжної політики і переведена на декретну посаду проректора з соціальної роботи, яку обіймала Тетяна Калита.

photo_2018-12-07_23-29-03

Цьому рішенню Ісаєнка передували численні грубі провали в напрямі, яку очолювала Вовк, а також повне руйнування системи роботи з студентами, напрацьовану десятиліттями. Всі ініційовані Вовк «інноваційні івенти» виставляли Ісаєнка на посміховисько, і не тільки в соцмережах. Вона не працювала зі студентами, а активно воювала з ними, затягуючи в цю безнадійну і невдячну війну й самого Ісаєнка.

Не реагувати на критику якості роботи Вовк з боку колективу та ректорату Ісаєнко не міг. Але замість звільнити її з посади він перевів наближену особу на іншу посаду, зберігши її статус і рівень заробітної плати. Ісаєнко не може здійснювати різких рухів стосовно Вовк, бо вона посвячена в деталі фальсифікацій на виборах ректора і була активним їх організатором і учасником.

Відтепер Вовк опікуватиметься винятково соціальною роботою, а щодо опіки над студентами, то існує два варіанти розвитку подій. Перший: її передадуть Гудманяну. Другий: студентами не буде займатися ніхто.

За першим варіантом від Гудманяна заберуть навчальну роботу, бо він її також завалив, і переведуть на місце Вовк. Гудманяна також Ісаєнко не зачепить, бо і той знає все про фальсифікації. А на місце Гудманяна призначать подругу Ісаєнка з педуніверситету імені Драгоманова.

За другим – знищать усю вертикаль виховної роботи, бо Вовк на засіданні ректорату безапеляційно заявила, що її діяльність «саботують заступники деканів факультетів з виховної роботи». При всьому бажанні саботувати роботу відверто некваліфікованого, а точніше сказати тупого, керівника дуже важко. Тому, як наслідок такого розвитку подій,  необхідно справді звільнити усіх заступників, щоб не знищувати остаточно «реноме проректора» Вовк. Хоча заради справедливості потрібно сказати, що будь-хто із заступників деканів впорався б із функціоналом проректора набагато краще самої Вовк.

Більше того, виявляється, що посада Вовк – проректор з інноваційного навчання та молодіжної політики – не була проголосована вченою радою, а введена за особистою вказівкою Ісаєнка. І виходить, що Вовк незаконно отримувала цілий рік понад 600 тисяч гривень заробітної плати за рахунок спецфонду. Ісаєнко цей факт ретельно приховує. А Вовк не збирається повертати кошти в казну університету як така, що не змогла виконувати своїх посадових обов’язків.

Можуть бути й інші варіанти, але збільшення чисельності проректорів з надвисокими зарплатами – це черговий удар по колективу. Нинішні понад півмільйона гривень на місяць зарплати членам ректорату збільшаться до понад 600 тисяч гривень на місяць через запрошення ще однієї знайомої Ісаєнка.

Складається унікальна за своєю дебільністю ситуація: Вовк – не спроможна виконувати свій функціонал, Гудманян також виявився фаховим імпотентом, Запорожець – тільки їздить у закордонні туристичні поїздки, Харченко – судиться, Козловський лише рахується на посаді, імітує роботу, бо ніхто, навіть він сам, не розуміє за що він відповідає, а всю проректорську картинку завершує Роза Вінецька, яка стежить за тим, щоб гроші колективу були вкрадені правильно.

За такої ситуації про розвиток університету годі й говорити. Тому й вимушений колектив ходити не широкими дорогами розвитку, а вовчими манівцями виживання.


Залишити коментар