Врятувати рядового Квіта…

Допоки православні готувалися святкувати Великдень, а інші просто відпочивати, невтомні працівники Адміністрації Президента України під керівництвом заступника Глави АП Ростислава Павленка самовіддано метушилися над вирішенням однієї з найважливіших проблем сучасності – як працевлаштувати одіозного екс-міністра Квіта, який увійшов в історію освіти як послідовний продовжувач традицій не менш одіозного екс-міністра Табачника.

Квитуня

Залишивши з ганьбою міністерське крісло, а разом з ним і численні проблеми в освіті на тендітні плечі Лілії Гриневич, Квіт несамовито почав працевлаштовуватися. Безробіття недолугого екс-міністра стало головною біллю випускника Могилянки Ростислава Павленка, який отримав там вчений ступінь та звання за Квіта, і якого з Квітом пов’язують близькі стосунки. Розвівши кумівство в «міністерстві», він просто не змін не скористатися ним в Адміністрації Президента. Бо якби не Павленко, то освіта мала б нового міністра ще раніше і освітяни так багато не натерпілися б від експериментального зуду «солодкої парочки».

Через невгамовно амбітного Квіта «під роздачу» попав сам Юрій Ковбасюк, вірний сподвижник незабутньої Віри Ульянченко, відомої в політичному народі як «баба Вєра»,  якого без реальних підстав 29 квітня 2016 року звільнили з посади ректора Академії державного управління при Президентові України і зав’язали черговий конфліктний вузол інтересів. У той же день Квіта призначили позаштатним радником Президента України.

Навіщо Президентові так підставлятися через людину, яка провалила «реформи» в освіті, яку «незлим тихим» згадують усі освітяни – від вихователів дитсадочків до викладачів університетів – достеменно невідомо. Але подейкують, що Р.Павленко отримав від свого шефа надсекретне і надважливе доручення – «реформувати» Академію до повного її закриття.

У такому випадку достойнішої за Квіта кандидатури годі знайти.

Віват Академія? Гаплик Академія!


Залишити коментар