Все плавает в г…не! Дайджест новин

Гру.27.2019. / Коментарів: 4

Дайджест новин

У колективі кажуть, що Роза вимушена була розрахуватися з покидьком Шишовим за те, що нібито з його машини вкрали виборчі документи, своєю цнотливістю. Але виникає логічне запитання, як вона буде розраховуватися з Сопілко за кандидатську дисертацію.

Ісаєнко перестав довіряти Розі Вінецькій як смотрящій від Андрієвського. Між ними пробігла фінансова кішка. І це логічно. Розу Андрієвський витягне, бо вона почала страхувати свою … за допомогою Шульги. А от Ісаєнка врятувати може лише втеча в Канаду. та й то не надовго.

Ісаєнко встановив відео нагляд за кабінетом Рози. Щоб бачити хто і коли до неї заходить.

trenazhernyj-czentr-nau

Відкрився тренажерний центр. Ісаєнко каже, що для студентів. Але набрали лише 5 майбутніх льотчиків на бюджет. А весь решта час тренажер буде заробляти гроші для приватного підприємства, яке нібито взяло тренажер в оренду. На ньому будуть «літати» сотні лівих пілотів. За гроші. Бюджет університету нічого за це не отримає.

А у випадку поломки буде платити свої гроші, що передбачено договором купівлі-продажу тренажера.

babak

Колишній ректор НАУ В.Бабак, для якого відремонтували приміщення лабораторії теплофізики та кабінет, віднедавна курує напрямок університетських безпілотників.

litaku-nau

Ісаєнко придбав ще три літаки за університетські гроші. З хорошим відкатом. Але для їх базування змушений також за дорого укласти угоду про оренду з аеродромом «Гостомель».

Нагадуємо, що міносвіти фінансує лише теоретичну підготовку, а польоти – за рахунок спецфонду. РахуйТе!

Викладаємо список на преміювання відділу безпекової діяльності, який займається в тому числі і протипожежною безпекою. Дуже добре попрацювали і після пожежі можуть пишатися результатами своєї роботи.

Викладаємо лист з прокуратури, яка розслідує фінансові зловживання під час ремонту гуртожитку №7. Нагадуємо, що Ковтунець як перший заступник міністра освіти виділив Ісаєнкові на ремонт майже 20  мільйонів гривень.

Їх дерибанили такі особи: Андрієвський, Роза Вінецька, Ковтунець, Гриневич  Греба і Ісаєнко.

Завершили косметичний ремонт лише одного крила.

Проводка залишилася стара. Нова тільки на документах. Будьте обережними!

Проректор Козловський сидить на касі з Музею авіації та стоянок. Жодної копійки університет з них і далі не отримує.

У будинку по вул. Донця, 2 б службову університетську квартиру № 249 залило гімном по всій площі. Ніби пороблено! Стоїть невимовний сморід. Мешканці жаліються, але Ісаєнкові і розі пох…

Ось так колектив і зустрічає Новий рік. Без грошей і в гімні. Але з літаками і тренажерами.

P.S. 

photo_2019-12-27_12-09-44

https://nau.edu.ua

На сайте НАУ выложили статью, что НАУ принимает делегацию с Китая.

Кто-то видел эту делегацию в НАУ в эти дни? Может быть “ректора”? Наверное нет, так как делегация была 20-21го числа, но на сайте НАУ этот момент упустили. А админка спалилась на тупой попытке нас нае..ать, и показать что ректор в НАУ.

Его нет, 5ый день. Очень символично, Владимир Николаевич, студенты и трудовой коллектив очень это ценят.

Мы думает руководству китайских партнёров очень интересно будет узнать, как дела с безопасностью в общежитиях НАУ, куда они собираются прислать своих граждан.

Джерело: Nauchan news


Коментарів 4 Додати коментар

  • Виной всему обостренное чувство алчности и жадность Исаенко и Харченко.

  • жадные аферисты

  • А шо? Ви думаєте що сопілочка просто так вилизує усе глистове керьовництво? Там хватерку ухватить, а тут може і гудманянчика за таку послугу ухейдохати та в крісло його влізти.

    А шо? Їй не впєрвой…

  • Ну і чого ви дивуєтесь тому, що гівном залило квартиру? Ця субстанція супроводжує всі дії глистовоі смердючої команди прохвесора-глиста ісаєнко . Для них – це сфера, база їх життя.

    Не випадкового у наглядовій раді сидить і діє хазяїн сміттєзвалища – готує почву для прийняття глистових інвазій для подальшого їх використання по призначенню.

    В смердючий путь бандюки, злодіі, працівники древньої професії із Окружної, та їх обслуга із запроданців: бо всі вони – глистовиродки.

Залишити коментар