Встати! Суд іде!

Лип.25.2019. / Коментарів: 3

zagruzheno

26.07.2019 року відбудеться чергове засідання суду у справі щодо фальсифікації результатів виборів ректора НАУ.

Нагадаємо, що за реальними результатами виборів ректора університету, навіть ураховуючи неймовірний адміністративний тиск, у другому турі ніхто не набрав 50%+1 голос.

Нищівна поразка Андрієвського відкрила шлях до витоку великого масиву інформації, яку посвячені боялися оприлюднювати через наявність широких зв’язків та недоторканності у всесильного ще вчора Дмитра Йосиповича, власника НАУ і його «ректора».

Так от, інформуємо колектив про те, що ввечері 14 березня 2018 року, коли стало відомо, що безтолковий Ісаєнко не виграє вибори, вся його шобла поїхала в офіс до Андрієвського з повинною.

У кабінеті колишнього «смотрящого» за Солом’янкою зібралося з десяток людей. Серед інших були присутніми Ісаєнко, Розалінда, Гудманян, Лапутько. З боку Андрієвського – Кириченко, Лєна Шендеровська з Боярки та інші.

Доповіли Андрієвському всю правду. На що він сказав:

 • Не вышло выиграть в белых перчатках, значит дальше будем действовать в черных.

Потім глибоко зітхнув і видавив:

 • Тепер ваш вихід, Артур Грантович.
 • 4_gudmanyan

Гудманян зблід, зайорзав попою на м’якому кріслі. Але пішов разом з Вінецькою та Лапутьком виправляти цифри на протоколах з виборчих дільниць.

29216139_794336390758951_7790402077385031680_n

Так і з’явилися ранком 15-го березня інші результати, згідно з якими Ісаєнко «виграв» вибори.

Андрієвського за такі штуки судити не будуть, Ісаєнка також. Їх будуть судити за розкрадання. А от Гудманяну доведеться відповісти за те, як він разом з Єнчевою рахував. Що взяти з «бідного перекладача», який з математикою не дружить. Нічого, в тюрмі навчать рахувати.

Скоро попою йорзати буде по твердому. Неприємно, але треба звикати.


Коментарів 3 Додати коментар

 • И как прошло заседание?
  каков вердикт?

 • Так Гудманян не з Єнчевою рахував, а з Білоус. Чи може Білоус на вашу думку така нездара-доктор фізмат наук, що самостійно й порахувати не зможе!!!

 • Хто з ким рахували – не в цьому справа. А ось фото із основними фігурантами розкрадання НАУ я би повісила у кожній кімнаті та аудиторії університета, щоб колектив не забував своїх “героїв”- запроданців.

  Кожен, кожен із цих покидьків, які поглумилися над НАУ , який був гордістю України довгі роки і підготував когорту чудових спеціалістів по всьому світі, отримають покарання за свої злодіяння.

  Бо, як на писав відомий поет :”Есть Божий суд, наперсники разврата, он ждёт, он не доступен звону злата…” Про це сказано і в Біблії, що написана для всього людства, як пересторога для живучих на цій землі.

  Але то для живих, які мають совість і честь, а для мертвих, що продали свою душу дияволу, це – пустий звук. Німі, глухі та сліпі – вони крім бабла ні на що не реагують…

Залишити коментар