Втомлений «ректор»

Редакція «Рейдера» інформує колектив університету, що до 21 вересня 2018 року лжеректор Ісаєнко перебуває у відпустці. Своєму найближчому оточенню він пояснив, що «втомився працювати в таких умовах» і потребує перепочинку.

isaenko

Від чого так «втомився» «ректор» за три тижні після відпустки?

Надлюдських зусиль коштувало йому, по-перше, вийти на роботу після тривалої відпустки і заокеанського перельоту до Канади. Відпочинок в Італії також був короткотривалим. Ісаєнко не встиг відновитися.

По-друге, за його участю відбулося аж два важливих заходи: посвята в першокурсники, де він з «першими особами держави» зруйнував Алею Героїв Небесної Сотні, та зустріч з колективом університету, на якій він виступив з куценькою доповіддю і поінформував присутніх, що грошей немає і не буде.

Читайте також Ярмарка тщеславия

По-третє, провів аж три рази засідання ректорату, де багато говорив.

По-четверте, поновив на роботі незаконно звільненого колишнього свого соратника Кочергіна і виплатив близько 300 тисяч гривень компенсації.

Але найголовніше, вчинене ним за три тижні, – нелегке рішення про скеровування зароблених колективом коштів на власне збагачення та на комерційні гешефти з наближеними особами та політичними покровителяи.

Викладачі добре обізнані з основами психології, тому для них не буде великим відкриттям, що коли людина-керівник психологічно нестабільна, закомплексована, у якої нічого путнього не виходить, у неї виникає потреба самоізоляції. Звідси занадто часті тривалі відрядження, особливо за кордон, виїзди в «міністерство», або «Кабмін», або «РНБОУ» на цілий день, або «важливі зустрічі» в ресторації «Волконський» у готелі Прем’єр-Палац.

А справді важливі для університету питання організації навчального процесу віддані довбаним розам, які нічого в ньому не тямлять. Їх цікавить одне питання – де б спи…ляти. А відтак університет все глибше скочується у прірву.

Ісаєнко все рідше виходить між люди. І воно й зрозуміло – в кожному погляді, за кожною вимушеною посмішкою він читає: «Де гроші, с…ка?». Це дуже важкий морально-психологічний тягар, витримати який дано не кожному. А глибоко пенсійний вік «ректора» лише посилює як злодійські рефлекси, так і особисту психологічну кризу.

 isaenko

Втомленість властива і людям, і залізу, і навіть Шулявському мосту. Але професія педагога передбачає відпустку в літній період. А якщо такий графік не влаштовує, то для «мачачучецьких менеджерів» знайдеться купа вакансій і міністерстві, і в Кабміні, і в РНБОУ, і де завгодно. Особи з такими хапальними даними всюди знадобляться. На крайній випадок можна вийти на пенсію і поїхати до Канади. Тим більше, що матеріальна база для цього вже підготовлена.

P.S. На час відсутності Ісаєнка т.в.о. ректора – Гудманян. Бо Довбань також вдруге за рік «втомився» і пішов у відпустку.

 


Залишити коментар