Виключай «Форсаж»!

Тра.25.2020. / Коментарів: 4

Усе частіше НАУ згадується не в наукових чи освітніх рейтингах, а ухвалах суду.

Так, суд дозволив слідчим ДБР доступ до матеріалів та документів, які Ісаєнко не дозволяв надати на вимогу слідства. Чого боявся. якщо він «усе робить за законом»?

І навіть вірний прикормлений посіпака Сізіков не зробив зауваження своєму хазяїну, що так робити не можна, якщо ти живеш по закону.

ДБР звернулося до суду. І вже вдруге суд задовольнив клопотання про доступ до документів, які містять корупційну складову. ДБР розслідує кримінальне провадження по факту розкрадання бюджетних коштів Ісаєнком і його командою.

http://reyestr.court.gov.ua

Тут йдеться про клуб «Форсаж» і його оборудки з Ісаєнком із заниженням реальної вартості оренди. А також про землю під четвертою секцією (в народі «секція Андрієвського») висотки біля корпусу №7. Задля неї незаконно розвалили корпус головного механіка.

xxl

Цю кримінальну оборудку героїчно прикрила колишній міністр освіти лілія Гриневич.

Нагадаємо, що керівник клубу «Форсаж» Ростислав Ручко – один зі спонсорів передвиборної кампанії Дмитра Андрієвського. зараз ця парочка поклала око на наш ЦКМ.

Р.Ручко робить там ремонт. І з якого дива така «благодійна» допомога?


Коментарів 4 Додати коментар

  • Що не так з арендарями в університеті? Вони, як арабські кафе Чече або Лінос, не платять ректорській родині? Не знав, чесно, шо аренда тепер не під Козловським та Вересом – а нею займаються охоронці та водії ісаєнка. А раніше це була вотчина студмістечка та вінницької. Саме мадам Роза задавала тон та приймала «подношєнія» своїх пригодованих васалів: ростіка, шаді, хлопця-власника Че-че та інших. Ці кафешки завжди були і будуть місцями, де можна купити «бухлішко» та покурити кальян і де часто виникають небезпечні ситуації для наших студентів. То стріляли, але наближені до ректора люди, прикрили,потім зґвалтували студентку – теж правоохоронні органи не зробили нічого. Бо завжди закривають питання чи то власники, чи адміністрація Інституту міжнародного співробітництва, на чолі із хворим короно вірусом Запорожцем. Він вже більше місяця не зявляється, бо боїться реакції усіх, з ким спілкувався після чергового закордонного турне. Тільки це дурне так на собі зациклене – що усі інші люди тепер мають робити дорогі тести. І переживати через те, що випадково побачили проректора на роботі, тому, що зазвичай його не зловити на робочому місці – Турист же він. В кожного свої проблеми, але що робити студентам? Їх спокушає місто, дешеве та убоге житло, неякісна освіта та корумповане кодло адмінки. Все купується, рейтинги – повний фейк, ще й в різних топах ми навіть у тисячу найкращих закладів не входимо, бо наші випускники нікому тепер не треба. Криші течуть не тільки в корпусах та гуртожитках. Криші течуть у адмінки. Шкода мені нас, наших студентів та професорів, доцентів, інженерів, допоміжний склад – усіх нас. Корабель, з колись гордим іменем «НАУ» повільно іде на Дно. Дно, яке йому наврочив МОН, пара міністрів та десяток вороватих депутатів. А наші діти свідки тому. Єдине питання – «А судді хто?» Дивіться це реаліті шоу та думайте, що вас це ніколи не торкнеться та я вам скажу – зачепить. А за вами не буде нікого, і себе ви не зможете захистити і дітей своїх. Тому, стійте осторонь і спостерігайте за нашим «Титаніком». І знайте – ви теж на борту. Думайте!!! Дійте! Або йдіть під три чорти!

  • Этот гавно клуб всегда был и остается притоном для планокуров, проституток и место для вислова приближенных к ректору и его свите дегенератов по типу Резника (пид..ра-алкша, а теперь успешного замдекана фапа), Розы, водителей, охраны и прочей своры, которая пилит бабки и попадает в сводки органов. Место адимнки на зоне, где пахан им покажет, кто в доме Хазяин. А форсаж пора давно закрыть и сделать из него нормальное место для отдыха.

  • Откуда вокруг НАУ столько ублюдков-Андриевский и Ручко,пидорчонок Исаенко и сучка Гриневич.Жаль,что их не было на рыбалке в Житомере,а то бы НАУ немного очистился.

  • Жаль, что только высотку возле 7 корпуса возводить начали в 2014 году ))) И продажами квартир занималась фирма ой не Андриевского )) Соупадение.

Залишити коментар