Вже і неначе «з’їв» НАУ, а вибори боїться «скотиняка» проводити, бо колектив проти

Кві.19.2017. / Коментарів: 4

Нас єднає Бог, а поганців Ісаєнка та Ковтунця — корупційна іржа

Щирі привітання з Великоднем єднали освітян усієї країни протягом кількох Святкових днів. Та й не тільки освітян. Усіх громадян Великдень відволік від щоденних турбот, рутини. Кілька днів люди не думали як вижити.

І знову попереду складна виснажлива робота.

Проте, так не думає клоун — в.о. ректора з НАУ Ісаєнко, для нього свято продовжується…

isaenko

Зібрав з підлеглих у вівторок данину з нагоди свого 63 дня народження. Все зробив у кращих традиціях – помічниця зателефонувала кожному і визначила його час для привітання, натякнула якого подарунка від нього очікує глистознавець.

А сьогодні вже дефілює коридорами МОНу. Не один. З трьома особами супроводу. Двоє – охоронці, яких утримує за рахунок коштів університету. Їх місія сьогодні не тільки охороняти тіло, але й носити клунки. Третій – Ковтунець. Цілий перший заступник міністра! Йому нічим зайнятися по службі. Він водить Ісаєнка кабінетами водночас нюхаючи запах від ковбас, шинок, пасок, яєць та іншого їстива, яке Ісаєнко взяв зі студентської їдальні, щоб зробити приємне потрібним чиновникам міністерства. «Потрібність» службовця визначає Ковтунець.

3213

Псевдо-в.о. ректора НАУ Ісаєнко, з бридкою посмішкою вітаючи працівників МОН зі святом світлого Воскресіння Христового, просить «поспособствовать» йому чим хто може, надихнути його диявольські наміри, подати йому віри у безнадії та безвиході, в який він опинився.

Вже і неначе «з’їв» НАУ, а вибори боїться «скотиняка» проводити,  бо колектив проти.

Міністерські беруть подачки, принижуються, бо бояться Ковтунця. Якби не цей «вертепний цапок», то гнали б Ісаєнка аж за тролейбусну зупинку. Стільки клопотів він завдав кожному, хто підставився, кому ще необхідно буде давати пояснення у прокуратурі та суді.

Ісаєнко випрошує незаконне ректорство, а Ковтунець відпрацьовує хабара за незаконне призначення свого «братана» по Академії вищої школи.

По всій Україні, в усіх її церквах та храмах, українською та іншими мовами люди радо зустріли світле Свято Воскресіння. Як говорив апостол Павло: «Один Господь! Одна віра! Одне хрещення!». А для нас це ще й одна Вітчизна, бо нас єднають Бог та Україна.

Проте покидькам-ісаєнкам у храм науки двері закриті, та й катам чудового університету ковтунцям не довго ходити коридорами міністерства. Коридори ізолятора чекають на їхні кроки. За те, що не бояться Бога і плюють на мораль. І жодні вишиванки не прикриють їх чорну душу, і жодні кошики з крашанками не приховають їх чорних намірів.

Одне слово – погань. Не за свої куплено. Можна віддати і підкупити. Може подавляться смаколиками, які не потрапили до студентів?


Коментарів 4 Додати коментар

Залишити коментар