Як Андрієвський допомагає собі й Ісаєнку сліди замітати

26 лютого 2019 року Конституційний суд України визнав неконституційною статтю Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за незаконне збагачення для народних депутатів та топ-чиновників.

Тобто, відтепер не діє норма Закону, яка відкриває шлях до кримінального переслідування тих чиновників, витрати та активи яких перевищують їх офіційні доходи. Таким чином, злодії на високих посадах можуть нічого не боятися і далі купатися у бюджетних потоках. Серед 59 дерутатів з різних фракцій, які підписали відповідне звернення до КСУ, є й прізвище «смотрящого» за НАУ, народного депутата від БПП Дмитра Андрієвського.

dmitriy_andrievskiy

Віднині Ісаєнко, Вінецька, Вовк, Запорожець, Гудманян, Жовнірчик, Бабікова, Сізіков, Білоус, Єнчева та інші корупціонери можуть видихнути з полегшенням.

Через таке рішення втрачають сенс десятки кримінальних проваджень, відкритих НАБУ, вилетять в трубу гроші, потрачені на запровадження електронного декларування, НАЗК як державний орган перейде в статус органу анатомічного, а держава може не отримати черговий транш МВФ.

Чи довго протримається таке рішення – побачимо. Гучні корупційні скандали колотять суспільством. А суспільство ще не сказало свого остаточного слова. Як би там не було, але під ісаєнковим кодлом земля захиталася. А Андрієвський все одно навряд чи зможе його захистити. Бо кримінальні провадження, відкриті проти нього за іншими статтями, ніхто не відміняв.

Шкода, що ця банда встигла за два з половиною роки добряче розграбувати університетську казну.

Джерело: pravda.com.ua


Залишити коментар