Як Андрієвський з Ісаєнком планували знищити НАУ і викинути колектив на вулицю!

Чер.9.2019. / 1 коментар

nau-2

Нещодавно стало відомо про те, що існування Національного авіаційного університету висіло на волосинці. І ось чому.

У лютому 2019 року народний депутат від БПП Д.Андрієвський під час однієї з передвиборчих нарад у екс-президента П.Порошенка погодив з ним ліквідацію НАУ через рішення РНБОУ. А замість університету мало бути створене щось на зразок «авіаційного ПТУ».

У цьому йому активно допомагав колишній перший заступник секретаря РНБОУ, він же голова Наглядової ради НАУ О.Гладковський-Свинарчук. О.Турчинов також був у темі і не заперечував.

andriyevskyj-dmytro-nardep-2

Чим цікавою була для Андрієвського така оборудка?

По-перше. Рішення РНБОУ вводиться в дію Указом Президента України і без участі Уряду, голова якого також є членом РНБОУ. Таким чином,  не потрібно було ділитися з ненажерливою міністеркою  Л.Гриневич та її заступником з клоунади Ю.Рашкевичем. Отримали свої квартири за призначення і утримання на посаді Ісаєнка – і досить!

По-друге. Підходять до завершення суди. Очевидні факти фальсифікації заперечити не можна. Хіба заплатити за рішення. Але це дорого, та й судді Солом’янського району вже стали самі співробітниками НАБУ за довгий час роботи з детективами. Тому Андрієвський боїться сам попасти під роздачу за свої оборудки. Часи його патрона Порошенка відійшли в історію. І він втомився платити за суцільну безтолковість Ісаєнка і грошима, і репутацією. А якщо ліквідують НАУ – плювать на суди і їх рішення. Не буде предмету оскарження.

По-третє. З ліквідацією НАУ – кінці в воду по фінансових та майнових оборудках на сотні мільйонів гривень, які Андріївський разом з Ісаєнком та Вінецькою провернули в НАУ. Дешевше купити монівський аудит і позитивне для Андрієвського рішення ліквідаційної комісії. Це цілком логічно.

По-четверте. Легше буде закрити кілька кримінальних проваджень, бо університет ліквідований. А в поліції та прокуратурі у Андріївського «все схвачено». Там Зорян з Шкіряком і жулікуватий Карпунцов з Наглядової  ради.

По-п’яте. Все майно і земля за задумом мали б відійти структурам Андрієвського. Наприклад, в рішенні РНБОУ було б прописано: «Майно, яке вивільниться після ліквідації НАУ передати,  наприклад, у комунальну власність міста Києва». А там все також схвачено. Бо Андрієвський вже з Кличком вась-вась. І кілька депутатів ручних від району у нього також є!

Наприклад, Київрада більшістю голосів приймає рішення про оренду території колишнього Національного авіаційного університету ТОВ «Андрієвський і злодіі». Андрієвський дає команду директору новоствореного авіаційного ПТУ В.Ісаєнку розмістити свою богадєльню в корпусах №1, 2, 3, 4, 5, 6. А решту корпусів віддати його ТОВариству.

І раптом дуже гармонійно в корпусі №7 розміщується приватна школа чи дитсадок (корпус зводився для школи-інтернату), або на його місці бабахається ще одна висотка.

Корпус №9 і аеродинамічна труба також йдуть під знос, або як говорить Л.Гриневич, «капітальний ремонт», аеродинамічна труба ріжеться на металобрухт, зносяться приміщення складів, корпус № 10, стадіон,  спорткомплекс. І все поступово забудовується.

Хитро задумав Андрієвський! В такому випадку і криміналу немає. Хіба попреш проти РНБОУ, чи колективного органу – Київради?

andriyevskyj-dmytro-nardep

Це мало статися після перемоги Порошенка. Але він пролетів, як старенька Цессна над НАУ, на якій здійснюється в університеті ризикована підготовка пілотів.

Перемога В.Зеленського таки врятувала університет від клептоманів з великої дороги, чи то пак політики.

Чи знали апологети Ісаєнка в університеті про їх з Андрієвським задум? Складно сказати. Зайдам – вінецьким, михненками, жовнірчикам, бабіковим, вовкам, прудивусам і решта банді – байдуже до НАУ і його традицій. Прийшли, награбували і пішли.  Як орда.

А як це сприймуть лизоблюди, які зсередини колективу руйнують НАУ? Де,  в якому місці знайдуть застосування своїм нікчемним здібностям «патріоти університету» Сопілко, Чемакіна, Муранова, які озолотилися на своїх посадах?

Про Запорожця і Гудманяна, як основних внутрішніх поліцаїв Ісаєнка не згадуємо, бо моральних потвор і покидьків навіть могила не виправить.

Колектив тепер реально зрозумів, в яку халепу втрапив з Ісаєнком.  А після оприлюднення цього факту не думаємо, що хтось з ветеранів залишиться байдужим і буде мовчки спостерігати за системним грабунком альма-матер.

Можна лише в страшному сні уявити рівень цинізму Андрієвського та псевдоректора Ісаєнка, коли заради власного збагачення вони планували викинути на вулицю разом з родинами багатотисячний колектив викладачів та співробітників.

isayenko

 

Далі буде.


Коментар 1 Додати коментар

  • Шановна редакція!
    Напишить будь ласка як там проходять суди над фальсифікаторами.
    Коли наступне засідання?

Залишити коментар