Як голова Комісії щодо НАУ О.Шаров вводить в оману освітянську спільноту

Чер.16.2016. / Коментарів: 3

SHarov-MON-1-640x318

Можна було б інтерпретувати слова директора департаменту вищої освіти МОНУ О.Шарова як його приватну справу, якби не офіційне, підтримуване міністерством масове невиконання судових рішень.

Значний суспільний резонанс, викликаний правовою вакханалією в Національному авіаційному університеті, змусив Міністра Л.Гриневич втрутитися в ситуацію. Своїм наказом вона створила Комісію, яка мала б дати оцінку управлінським рішенням адміністрації НАУ, які призвели до систематичних порушень чинного законодавства.

Десятки звернень від незаконно звільнених та переслідуваних працівників НАУ колишній міністр Квіт просто викидав на смітник. Не виключено, що на бородянський. Тепер же звернення почали розглядати.

За цей час судових рішень щодо поновлення на посадах домоглися десятки людей. Але рішення суду вперто не виконуються.

О.Шаров, призначений ще Квітом, намагається, очевидно, догодити своєму колишньому шефові. Він винайшов чудову формулу, яка має на меті узаконити його бездіяльність. Її суть полягає в тому, що звернення, які мають судову сюжетну лінію, не підлягають розгляду Комісією. Мовляв, в такий спосіб, міністерство може чинити тиск на суд. Хоча і суд, і Комісія можуть паралельно, незалежно одне від одного давати оцінку управлінським рішенням, які призвели до масового оскарження в судах.

А таких звернень понад 90%. І якщо Комісія, начебто, не має повноважень розглядати такі звернення, то великого сенсу в її роботі немає.

Відео епізоду засідання Комісії, на якому лукавить не хто-небудь, а цілий директор департаменту вищої освіти Олег Ігорович Шаров, який підписував висновки про відсутність відповідної кваліфікації у професора С.Смерічевського, чим допоміг рейдерам розправитися з ученим.

Так на чиєму ж боці грає О.Шаров?


Коментарів 3 Додати коментар

Залишити коментар