Як Ісаєнко і Гудманян обкрадають викладачів і студентів

Лис.28.2018. / Коментарів: 4

Про те, що адміністрація НАУ до сьогодні не впоралася з навчальним навантаженням, редакція вже інформувала колектив.

НАУ – єдиний в державі університет, у якому навіть до кінця першого семестру не врегульовані питання навчального навантаження. А навчальне навантаження – це бюджетні кошти. А їх нецільове використання тягне за собою кримінальну відповідальність.

Задача перед Ісаєнком стояла одна – скоротити майже сотню викладачів через свою управлінську немічність. Шляхів зберегти кадри було достатньо, але він вирішив піти незаконним шляхом. Причина – нефаховість як його особисто, так і низька кваліфікація «проректора» Гудманяна.

Спочатку вони чомусь вирішили, що треба «накинути» кожному викладачу по 50 годин, щоб було 650, що є незаконним, потім ці 50 годин вирішили перекинути на другу половину дня, що також незаконно, потім залишили все як намудрували, але переклали відповідальність на кафедри.

img_8221-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70012615

 

Місяці проходили швидко. Тепер, щоб не залишати ще більше слідів, Гудманян розіслав до інститутів папірці, без підпису, але «обов’язкові до виконання». В цих папірцях він прямо вказує, на якій кафедрі, з якої робочої програми, з якого предмету і скільки годин викинути.

Його не цікавить, що робочі навчальні програми складалися не просто так, а під формування студентів відповідних фахових компетентностей. Його, як людину далеку від навчального процесу, не цікавить той факт, що в такий спосіб «летять» усі ліцензійні та акредитаційні справи, в яких чітко вказані години, предмети тощо. Йому потрібно тупо прикрити свій зад у будь-який спосіб.

Зверніть увагу, що, наприклад, в НН ІКІТ обікрали профільні кафедри, і на випускному курсі. В переліку ви не знайдете жодної скороченої години з кафедр НН Гуманітарного інституту.

informatsiya_zmini_planiv_1

Такі папірці прийшли в кожен інститут. Не дивуйтеся тепер, чому у одного й того ж викладача в першому семестрі 1,25 ставки, а в другому – 1 ставка.

Такою ситуацією може «похвалитися» лише один університет в країні – НАУ!

А викладене фото дає можливість розуміння механізму обкрадання і викладачів, і студентів. Бо платять студенти за одні години, а отримують менше. А викладачі відпрацьовують один обсяг навантаження, а зарплату отримують за менший.

Така от «справедливість» від Ісаєнка та Гудманяна.

snimok


Коментарів 4 Додати коментар

 • Мндаааа. Крадії….
  Що не проректор – так крадій (Довбань, Вінецька, Гудманян, Харченко, Вовка Шульга, АндУша Пришлепкуватий), або безграмотна та тупа ( наприклад Вовк).
  Але вже всі під пильним оком правоохоронних органів.
  Та й суди не дають спокою.

  Шановна редакція – Коллектив цікавить як проходять суди, люди втомилися бачити цих шахраїв.

 • Один коледж вже віддали.
  Що далі?
  Вітряні Гори ще не продали?
  Або Музей авіації?
  Чи може Довбань не дочекається поки Розу прибере, щоб не заважала?
  Хіба вони не розуміють що навіть після того як їх усіх виженуть з Університету то ними не будуть займатися правоохоронні органи?
  Вибори сфальсифікувала так, що псевдоректор не знає що йому робити – чи до Канади тікати до доньки чи може до Китаю знов втекти з наложницями.
  А суди тривають……
  І доказів про фальсифікацію стає все більше!

  • Вітряні гори уже продали, музей авіації разом із музеєм в 1 корпусі уже теж, оговорений уже кіровоград і кременчуг, які уже скоро будуть не належити авіаційному. Можна буде назвати НАУ бурсою! Якщо раніше все збиралось до кучі, об’єднувалаоь “старими владами” то зараз все навпаки, продається і роздається!

 • Коли вже цими шулерами займуться правоохоронні органи?
  Співробітники повинні бути обізнаними як проходят суди по фальсифікації!
  Треба викорчовувати Глиста с НАУ!!!

Залишити коментар