Як Ісаєнко спочатку забороняв CleverSpace, а потім «лєнточку» перерізав

У минулому році викладач кафедри журналістики НАУ Артем Стельмашов подав свій проект для участі у конкурсі Громадського бюджету Києва. Ідея полягала в тому, щоб за рахунок міського бюджету у науковій бібліотеці Національного авіаційного університету обладнати приміщення, де студентам зручно було б готуватися до занять, проводити вільний час, вести наукові дискусії, проводити семінари, воркшопи, презентації тощо.

Завдяки тому, що проект Артема Стельмашова #CleverSpace став переможцем першого Громадського бюджету Києва. За рахунок міського бюджету було закуплено і безоплатно передано нашому університетові презентаційна техніка, фліпчарти, електронна дошка, проектор, ноутбуки, роутери для швидкісного wi-fi, зручні крісла-мішки і навіть кавоварка.

2-2

Безумовно, відкриття CleverSpace стало помітною подію в житті студентства університету. На відкриття забажав прийти і Ісаєнко. Він безсоромно «примазався» до цієї події. Бо минулого року робив усе для того, щоб унеможливити просування проекту.

Проти Артема Стельмашова Ісаєнком було відкрито цілу кампанію з дискредитації, яку очолив вірний його посіпака дехто Рєзнік. А сам Ісаєнко навіть намагався не допустити старшого викладача А.Стельмашова до конкурсу на заміщення вакантної посади старшого викладача кафедри журналістики, куди після знищення проректором Майснером кафедри реклами і зв’язків з громадськістю перейшов працювати А.Стельмашов. У вузькому колі він говорив так: «До цього Стельмашова у мене єсть вопроси». Але кафедра та інститут одноголосно підтримали свого колегу, не звертаючи жодної уваги на думку в.о. ректора.

А коли Артема Кириловича запросили на роботу до столичної адміністрації, Ісаєнко раптом «прозрів», всіляко дякував «за допомогу» і запрошував до «співпраці». Навіть Майснер у соцмережах також завбачливо підгавкував.

Отакий він, безпринципний фарисей Ісаєнко. Спочатку забороняє, а потім «примазується». І так завжди, бо людина без стрижня, безхребетна як глист.

Кажуть, що свою частину «лєнточки» він віддав Рєзніку, щоб той її з’їв (але це не точно).


Коментарі закриті.