Як ректор НАУ Ісаєнко студентів з території університету виганяв!

Вер.1.2019. / 1 коментар

 

photo_2019-08-31_21-34-26

Поки буде в університеті керувати Ісаєнко і його дурнувата управлінська шобла, до тих пір про НАУ будуть говорити як про самий зашкварний універ.

В телеграм каналі NAUchan  шириться відео як «ректор» Ісаєнко забороняв студентам ходити територією університету. Тим самим студентам, переважна більшість з яких є контрактниками, і сплатила за своє навчання чималу суму.

 

Якщо уважно вивчити калькуляцію за що саме платять студенти, то там передбачено все – і бібліотека,, і гуртожитки,  і корпуси, і заняття спортом,  і екскурсії, і індивідуальні заняття, і… користування територією. Там хіба немає пункту, що «цілувати студента в попу», тільки щоб платив гроші.

Уже кілька років студентами з адміністрації ніхто не займається. Ні Вовк,  ні Тесля, ні Гудманян, ні тим більше Запорожець. На студентських пиятиках неодноразово була помічена Роза Вінецька, але то для неї хобі – випити і потусуватися з молоденькими хлопчиками.

От і в суботу, 31 серпня, в останній день літа, студенти 1 курсу відгукнулися на пропозицію НАУЧАНа провести екскурсію територією університету з метою показати де знаходиться який корпус, спорткомплекс, магазини, зупинки громадського транспорту.

Бо дебільного «ректора» на літаку бачили, з окремими деканами також познайомилися, пройшли всі кола пекла при поселенні в гуртожиток, але ніхто по-людськи з ними не поспілкувався. Тому і масово прийшли на екскурсію.

46929

Але тут дорогу мирній ході студентів перегородив сам Ісаєнко. На відео видно як він помітно нервував, кричав, погрожував відрахуваннями, кликав на допомогу охорону, обзивав останніми словами організаторів екскурсії. Словом, поводив себе як справжній ідіот перед доброю сотнею студентів першого курсу.

photo_2019-08-31_19-05-44

Ісаєнко верещав щось на кшталт того, що територією без супроводу заборонено ходити. Маячня повна. Він мав би в першу чергу згадати про те, що заборонено безбожно красти університетські гроші, тратити їх на свою родину. Заборонено фальшувати результати виборів. Заборонено масово звільняти людей. Заборонено набирати на роботу таких самих як він дебільних керівників. Заборонено знущатися з викладачів та студентів. Заборонено платити копійки викладачам та співробітникам, а самому собі нараховувати понад 100 тисяч гривень зарплати на місяць. багато чого заборонено, але він на це плював.

Відео бачили студенти НАУ, інших вузів. бачили батьки, яким стало страшно від того, в які брудні руки вони віддали своїх дітей.

Два адміни НАУЧАНа – Тарас Моргун і Олег Прозоров – як виявилося, користуються набагато вищим авторитетом, ніж «доктор біологічних наук, професор, академік академії вищої школи», лже-ректор Ісаєнко.

Після того, як студенти висловили свою зневагу до «ректора» і рушили екскурсією далі, дурник Ісаєнко почав обдзвонювати проректорів – Гудманяна витягнув з-під чоловіка, Козловського відірвав від пляшки, Вовк, Запорожця і Теслю не чіпав, бо з них все рівно жодної користі.

Наказав їм піднімати деканів, а тим наказав піднімати кураторів і виводити студентів першого курсу на екскурсію по Хрещатику. Викладачі дружно поклали на такі накази, бо за ті копійки, які їм платить Ісаєнко, вони навіть  до Хрещатика на громадському транспорті не доїдуть.

Потім Ісаєнко наказав закрити всі входи до університету, всі хвірточки, щоб ніхто не зміг пройти на територію. Але знову ж таки цей наказ такий самий дебільний як і той, хто його віддав.

Територія настільки забудована, що стала абсолютно дірявою. Можна зайти з боку парку Відрадний. Там сітка знищена. Можна зайти з Героїв Севастополя, з боку 7 корпусу, з боку будинків на Донця. Так що для охорони настали «чорні дні» – виконати наказ не вдасться.

Очевидним є те, що все, за що береться Ісаєнко, стає  таким же ідіотичним як він сам. Нічого в нього не виходить. Бо сам дурак, і навколо себе одних дурачків зібрав.

Перепощуйте відео. Нехай і МОНУ бачать якого ідіота колективу нав’язали. Хоча й там з керівними кадрами повна задниця. Бо якби нормальні люди були, давно б прибрали Ісаєнка з університету і не мучили більше колектив.

 


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар