Як Ложачевська О. підставила Майснера А.

Бер.29.2016. / Коментарів: 2

Проснулась ночью девочка
Такая неприступная
Чуть капельку pacсержена
Подушка вся в крови
Сказала – меня предали
Без синих глаз оставили
Tapелкой в меня кинули
Разбив стакан любви

(текст пісні  «Мумій троль»),
але дуже доречно.

 ЯК ЛОЖКА МАСЮ НАЇ@@@@А

 Дивна річ – чоловіча довіра. Якось прийшла гарна жіночка Ложачевська, до самого адміністративного з перших (911!!!) проректорів  НАУ Майснера з великим проханням відправити її хлопця в далекі краї, звільнити для неї її кабінет разом з посадою та призначити на трон директора інституту, бо колишня влада призначила на посаду завідувача кафедри людину, яка ну зовсім не є фаховою, ну не трішечки! Та ще й у  неї є переконливі докази цього. Вона саморуч підготувала службову записку для першого з перших, яка стала згодом підставою (краще російською – ПОДСТАВОЙ) для видання наказу про звільнення Смерічевського С.Ф. Вже хто тільки не чув від першого з перших адміністраторів НАУ, яка вона (Ложачевська) жіночка тендітна, яка вона ображена, яка вона професіонал… То, що вона – тендітна – не має жодного сумніву, але як так можна підставляти першого з перших адміністраторів? Дивимося на екран.

Ложачевська 2

Шановна Олена Михайлівна щось не дуже розуміється в наукових спеціальностях. Спеціальність 08.00.02 – це трохи інше від написаного у службовому поданні – 08.00.02 – «Світове господарство і міжнародні економічні відносини». Де у назві спеціальності присутнє словосполучення «міжнародна економіка»? Де??? Натомість присутнє словосполучення «міжнародні економічні відносини» – назва спеціальності, яка закріплена за кафедрою міжнародних економічних відносин і бізнесу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин.  Профільною науковою спеціальністю для кафедр факультету економіки і підприємництва Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту якраз і є спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності», у паспорті якої є як міжнародна економічна діяльність підприємств, так і діяльність підприємств на світових ринках товарів і послуг.

До речі, тендітна Олена Михайлівна ще раз ввела в оману першого-першого з адміністрування, коли стверджувала, що її кваліфікація  найкраще підходить до профілю кафедри міжнародної економіки. Тобто доктор наук за спеціальністю 08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку та вчене звання по кафедрі менеджменту? Єх, Андрію Васильовичу! Краще російською – РАЗВЕЛА ВАС ЛОЖАЧЕВСКАЯ КАК ПОСЛЕДНЕГО Л__А! ТЕПЕРЬ ГОТОВЬТЕСЬ ЗА СУДЫ С ЛИПОВЫМ юристом РАССЧИТЫВАТЬСЯ – ГДЕ-ТО ШТУК НА ВОСЕМЬ АМЕРИКАНСКИХ ГРИВЕН ОНА ВАС ВСТАВИЛА.

P.S.: До речі, може хтось зможе пояснити, що це за категорія працівників НАУ – «навчально-педагогічні працівники»? Попитайте у Майснера, хай йому Ложачевська розповість, раз сама написала.

Далі буде.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Андрій Маснер
    “Завідома неправдива інформація про нібито перебування співробітників останні півроку «…у стані тривожної невпевненості за своє майбутнє і майбутнє університету…», яку Ви особисто, окрім зазначення у зверненні, розповсюдили у відкритих джерелах інформації (зокрема в соціальних електронних мережах), завдає шкоди іміджу та діловій репутації Національного авіаційного університету, нівелює позитивні результати солідарних зусиль і кропіткої праці трудового колективу університету з виведення державного ВНЗ із національним статусом, унікальними здобутками минулих десятиліть і потужним освітньо-науковим та кадровим потенціалом, з тієї складної ситуації, яка пов’язана, серед іншого, з бездіяльністю переважної більшості представників попереднього складу ректорату в частині розвитку матеріально-технічної бази, інноваційного розвитку освіти, дієвого посилення міжнародного співробітництва та створення належних умов для зупинення занепаду ВНЗ з видатною історією та не менш видатними перспективами”.

    Андрій Маснер
    Прикольно – цитувати

  • А Вам “слабо” написати речення у 119 слів, як Майснер ?

Залишити коментар