Як Майснер «Вітряні гори» продавав

Гру.6.2016. / Коментарів: 3

Кілька місяців тому викладачі та співробітники із засобів масової інформації з подивом довідалися про те, що на популярному ресурсі OLX продаються корпуси, які належать Національному авіаційному університету. Мова йшла про комплекс корпусів, які були передані МОНУ до НАУ в 2011 році по вул. Вітряні Гори, 10а і 10б.

У свій час після завершення дії Постанови КМУ №65, яка обмежувала видатки, їх планувалося використовувати як гуртожитки для сімейних студентів та викладачів – тихе, затишне, зелене місце, з окремим великим паркувальним майданчиком. Та 1,5 гектари землі. Просто мрія.

Але ділки з НАУ не стали чекати, поки припинить дію Постанова №65. Вони тупо продали ці корпуси. Суть цієї афери полягала в тому, щоб передати злодіям усю технічну документацію на ці будівлі, яка зберігалася в університеті. А далі – справа техніки. Знаходиться нотаріус, який перший раз продає об’єкти і таким чином їх «легалізує», а потім об’єкти ще двічі продаються. На них виписуються «законні» свідоцтва на право власності та акти на володіння земельною ділянкою в 1,5 гектари (і це майже центр Києва!). А потім вже абсолютно легально вони виставляються на продаж.

Вітряні гори Проданий гуртожиток адміністрацією НАУ

Що робить поважний господар, коли у нього з-під носа забирають власність? Правильно. Б’є на сполох. Або в інший спосіб захищає свою власність. А випадковий злодійкуватий керівник тільки й чекає слушного моменту, щоб погріти руки.

Поки в.о. В.Харченко милувався красотами далекого закордоння і мрів себе поважним ректором поважного університету, пройдисвіт Майснер реально керував навчальним закладом і грів руки на його майні.

За такі злочинні дії в.о. ректора Ісаєнко мав би вигнати Майснера з роботи та негайно звернутися до правоохоронних органів, адже НАУ практично втратив 1,5 гектари київської землі та 2500 квадратних метрів житла, реальна вартість якої за ринковою ціною становить понад 30 мільйонів гривень. а натомість платить Майснеру понад 61.000 гривень зарплати на місяць (а він керує лише бухгалтерію та фінансово-економічний відділ) та підтримує його наукові домагання – отримати почесне звання, чи ступінь (не важливо як правильно) – кандидата юридичних наук.

Адміністрація університету  ігнорує всі запити на публічну інформацію про заробітну плату А.Майснера.

А реальні Вітряні Гори стали для колективу просто фантомом – Вітряними Млинами.

P.S. Пройшло понад три місяці. Громадянине Ісаєнко, де університетське майно?

P.P.S. Громадськість вимагає оприлюднити на офіційному сайті університету довідку про заробітну плату Майснера за час його перебування на посаді першого проректора НАУ з адміністрування та проректора університету.

Газета reider-nau

 

 

 


Коментарів 3 Додати коментар

  • Куля в лоб!!!

  • Лоб броньований безстидством. Не поможе.Таку і в ступі не зловиш – тренована.

  • […] Читайте також: Як Майснер «Вітряні гори» продавав […]

Залишити коментар