Як Петровський в НАУ майно нащедрував

Січ.24.2018. / Коментарів: 2

18 січня 2018 року член Наглядової ради НАУ, заступник директора КП ДМА «Жуляни» Олег Петровський святкував свій черговий день народження.

Нагадаємо, що Олег Петровський не просто член НР, він ключовий, так би мовити, член, який відіграє у житті колективу неабияку роль. До Наглядової ради університету він зайшов ще при перших рейдерах – Бадрудінові, Майснері, Шульзі, Авдєєві… залишився і при Ісаєнкові.

Це той самий Олег Петровський, що на новорічному корпоративі НАУ взяв слово і почав агітувати за Ісаєнка, а коли за столами почало лунати невдоволення таким способом агітації, навіть прикрикнув на членів колективу і голосно вимагав тотальної тиші. Поводив себе по-хамськи. Як зазвичай.

petrovskiy

Це той самий Петровський, який є фігурантом кримінального провадження проти проректора Шульги. Шульга частину хабара перераховував на Петровського, той знімав готівку і передавав Шульзі. Сумська прокуратура може багато чого про Шульгу розповісти. Головне не полінуватися скористатися пошуком.

Пересічний викладач НАУ скаже: «Ну і що? Наглядова рада – громадський дорадчий орган. А його члени ні на що не впливають». На прикладі Олега Петровського спробуємо аргументовано заперечити.

Родина Петровських намертво присмокталася до бюджету університету. Дочка Анастасія Петровська – помічник Ісаєнка. На роботу не ходить. Заробітна плата становить близько 20.000 грн.

Дружина Світлана Петровська – в.о. директора Інституту. Незаконно обіймає посаду, оскільки посада виборна, а на вибори вона йти не хоче, бо не виграє. Її «фахове» управління коштує університету близько 40.000 грн. на місяць.

А 2017 рік для родини Петровських ознаменувався ще й тим, що сімейство оформило 3 (три!) квартири у новобудові по вул. Донця, 2а. дві двокімнатні квартири, які оформленні на дружину Світлану і одну однокімнатну – на дочку Анастасію.Номери квартир: 500 (58,7 кв.м.), 516 (49,9 кв.м.), 517 (46,3 кв.м.)

 

Це квартири зі службового фонду університету. Замість того, щоб віддати їх працівникам, що отримали право на них, Ісаєнко в такий спосіб розраховується квадратними метрами за лояльність. 2 голоси «за» гарантовані! Правда дуже за дорого.

Декларація Петровського О. :

deklaratsiya

Загалом Ісаєнко виводить службові квартири на членів Наглядової ради університету. Про хабар житлом першому заступнику міністру освіти і науки Ковтунцю громадськість знає давно, а от про щедрий подарунок члену наглядової ради О.Петровському стало відомо недавно.

Лише квартирами Петровський нащедрував на 150.000 дол. США. А тепер скажіть чи варто прагнути увійти до Наглядової ради університету?

Скільки членів наглядової ради університету? Інформація на сайті відкрита.


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар