Як в.о. ректора НАУ В.Ісаєнко прозрів після хаджу в авіаційну Мекку

Памфлет

Як  в.о. ректора НАУ В.Ісаєнко  прозрів після хаджу в авіаційну  Мекку.

2

Після  поїздки в штаб-квартиру ІКАО (Канада) у в.о.ректора В.Ісаєнко  наступило  прозріння, яким вишем він керує. Зібрав він нараду (вузьке коло)  і почав приголомшених його прозрінням підлеглих  з пристрастю  мотивувати. Ось виписка із стенограми наради.

«Не чекайте від мене банальностей після хаджу в авіаційну Мекку. В наш час,  в наших головах вони не умісні. Ми повинні йти туди  відкіля  хвилями ллється світло  і тоді ми переможемо і доб’ємося того,  над чим сьогодні багато хто і не замислюється.

Так жити , як ми живемо не можна. Треба запалювати наших підлеглих особистим прикладом любові до міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).  Треба дзвонити у  всі дзвони, трубити у бараній ріг про  стандарти і рекомендації ІКАО,  про наші успіхи у підготовці авіаційного персоналу, а ми сидимо, лежимо,  конвертуємось в гуманітарний заклад.

Нема в наших співробітниках  авіаційного  ентузіазму, ніхто не бажає стрибнути з парашутом,  серця не палають любов’ю до неба, очі не блискають коли бачать авіаційну форму.

Після поїздки,  як ви бачите, я  прозрів і рахую що всім вам по черзі теж треба  для прозріння, за власний рахунок зробити хадж в Канаду і тоді  ми вже свідомо   зможемо керувати  цім авіаційним кораблем під назвою НАУ.

Всі ви повинні розуміти, що моя  поїздка в Канаду мала своєю метою одне, формування іміджу НАУ, її  керівництва і його діяльності.

Якщо ми не будемо формувати  свій імідж через засоби масової інформації, він сформується стихійно без нас з вами і результат як ви самі розумієте буде не на нашу користь. По цій причині нам треба  активно заявляти о позитивних сторонах нашої діяльності і приглушати  тіньові, поки в колективі університету не визріло остаточно негативне відношення до нас, як до  рейдерів другої хвилі.

Беручи до уваги вищезазначене , наполягаю терміново вийти з пропозицією до президента Ради ІКАО, як випускника нашого  університету, зробити на базі НАУ  філію штаб- квартири ІКАО. Ми зможемо, я в вас вірю, головне щоб під філію  нам дали посадові оклади, як в Канаді.

До речі,  Володимиру Петрович (Шульга), як домовлялись,  не забудьте  дати вказівку пофарбувати ворота з тильної сторони ангару. Соромно майбутній  філії  штаб-квартири ІКАО мати ржаві ворота. Ви ж бачили, як пофарбовані споруди в державному авіаційному Канадор Коледжі міста Норт-Бей,  якійсь провінції Онтаріо, а ми столиця. Попереду у нас з ними багато спільних проектів, а якщо  не дай бог приїдуть?

Всі ми повинні пам’ятати про важливість постійного проведення    РR акцій. Володимиру Петровичу (Шульга), треба активніше підключати,  вашого знайомого депутата  О.Медуницю, який задарма на наші кошти відвідав Канаду, нехай відробляє.

Треба підвищувати піар хвилю щодо значимості підписаного мною меморандуму. Чому мовчать республіканські ЗМІ, ТВ, блогери, газети,сайти відокремлених структурних підрозділів? Чому не заплановані громадські обговорення,  демонстрації  студентів, їх батьків, родичів …?

Чому в кінці кінців так слабо реагує на нашу РR акцію Рейдер НАУ?

І на кінець, нам треба починати жити по новому, у відповідності з вимогами ІКАО.

Починаю для прикладу з себе, зізнаюся   чесно,  мене особисто замучили залишки совісті. В грудні поточного  року я, разом з  першим заступником  міністра  освіти і науки  В. Ковтунцьом,  обіцяв колективу Кропивницької льотної академії  підтримку, а сам підло обманув їх і пішов  на співпрацю з приватною льотною школою.

Тому, сьогодні після мого прозріння, я заявляю вам категорично, треба нам всім перестати дурити абітурієнтів, студентів та їх батьків  щодо можливості підготовки  пілотів  безпосередньо в Києві. Треба нам всім зняти гріх з душі і відмовитись від божевільної  ідеї  підготовки  комерційних пілотів в Києві при наявності в університеті  діючих льотних підрозділів,  Кропивницька  льотна академія і Кременчуцький льотний коледж, які утримуються за державні кошти. Тільки тоді негативна карма   негодування колективів цих підрозділів не покриє нас падлюк і наших  безвинних родичів.

А щоб заслужений  конформіст  С.Іщенко більше не втягував мене і вас у    безглузду  авантюру по підготовці пілотів на його кафедрі, не висмоктував  кошти  з спецфонду університету, купимо йому надувний ангар і нехай вирішує проблему зменшення шуму від  роботи  аеродинамічної труби. Якщо він не вирішить  проблему,  жителі довколишніх домів  вирішать за нього  і залишать його без можливості видувати на трубі додаткові до зарплатні  гроші.

Ви повинні знати, що тепер  після хаджу, я   доктор біологічних наук,   зрозумів  як  нам  не авіаторам треба  ще довго морщити лоба, щоб сприйняти    авіаційну сутність.

Отож, в підсумку  хочу сказати вам неприємну річ,  наш пацієнт сьогодні (НАУ) скоріше вмирає від нашої непрофесійності, аніж  одужує. Тому вибору в нас немає, продовжуємо  піаритися на повну, поки нас не виніс колектив університету, а  класними авіаційними докторами  нам  вже не бути,  кому  по віку, кому по моралі.»

Постскриптум.

Редакція  Рейдер НАУ направляє інформацію про прозріння В.Ісаєнко в штаб-квартиру ІКАО, для внесення її як додаток в “Керівництво по навчанню в області людського фактору”  Doc 9683-AN/950, для  ознайомлення авіаперсоналу  всього світу з дивом перевтілення доктора біологічних наук, “Відмінника освіти України” в авіатора, який забажав після хаджу в авіаційну Мекку присвятити себе чесному служінню її величності Авіації.

Одночасно, редакція направляє матеріал в МІД,  для заохочення посла України в Канаді А.Шевченко, який безпосередньо брав участь в спотворені дива в період хаджу В.Ісаєнко в Канаду.

6


Залишити коментар