Як Вам така діяльність адміністрації НАУ, щодо стипендійних карток без відома студентів?

Січ.27.2017. / 1 коментар

Здивований “роботою” в #НАУ. Зараз мені приходить повідомлення, що мені потрібно закрити карту Укргазбанку, що було створена без мого відома. Думаю, що вона була створена в період після закриття Діамантбанку. Тобто, я не писав заяви, не давав ніякої згоди і т.д. Зараз на ній борг, в розмірі десь 50 гривень(коміссія в розмірі 4-5 гривень за місяць корисутвання). Таким чином, мої персональні дані могли потрапити до Укргазбанку тільки через НАУ. Виходить, що університет може передавати дані третім особам? І проблем може бути набагато більше. Як вам така історія?
P.S. Зараз в з телефонного режиму контакт центру дізнався, що по моєму ідентифікаційному номеру зареєстрована інша особа.
P.P.S. Одразу після отримання цієї інформації я пішов в банк, щоб дізнатися всю інформацію. Рахунок дійсно існує і я отримав виписку і реквізити. Також я отримав умови договору, без підписів і т.д.Там є цікава інформація. Наприклад, там є пункт, про кредитний ліміт на 300 тисяч гривень! Рахунок відкритий 13.04.2016! Ніякого договору, моїх підписів і т.д. не існує. Тобто, картку для виплати стипендій створено з ініціативи університету. З слів працівників, такі дані могли надаватись в форматі Exсel таблиць. Поки я не отримав підтвердження від банку і буду намагатись отримати офіційний документ від банку. З мого потоку таких 20 студентів, а ще ця проблема може стосуватись інших студентів і викладачів. Для закриття не потрібно ніяких коштів, тому інформація про 50 гривень є неточністю.
Одногрупниця зробила фото своєї картки, як вам такий доказ? Юля можеш додати в комментарях фото.

Здивований “роботою” в #НАУ. Зараз мені приходить повідомлення, що мені потрібно закрити карту Укргазбанку, що було ство…

Опубликовано Витей Самусем 27 января 2017 г.

 

P.S. Адміністратор НАУ А.Майснер відповів, що Національний авіаційний університет тут ні при чому.

321

P.S2. Дивним чином НАУ нічого не передавав, але стипендійну карточку на студента банком зроблено із 300 тисячним лімітом. Напрошується питання, звідки дані банк отримав?

31231231231231

Часом нічого підозрілого тут не має? А чого ще ми не знаємо?

31855


Коментар 1 Додати коментар

  • Май…сро точно знает эту схему по обналичке бюджетных средств! Поэтому он и рекомендует не возбухать студентам, пользоваться нелегально открытыми счетами, а ещё хуже для лиц, на которых открыты счета по транзакциям, если они задним числом подпишут левые банковские пакеты документов, ибо таким образом берут всю ответственность за движение денежных средств на себя по этим счетам.

    К сведению: любой банковский счёт открывается лично владельцем при предоставлении паспорта ( оригинал), индификационного кода ( оригинал) и заполнения установленных банком документов – лично!!! Карточка оформляться как результат вышеуказанных действий тоже по желанию клиента. Все остальное – жульничество со стороны действующего руководства НАУ .

    Организация не имеет права передавать третьим лицам никаких копий документов, которые имеются в личном деле сотрудника или студента, ибо такие деяния подпадают под уголовную ответственность.

Залишити коментар