Які шанси у Квіта очолити Національний університет «Києво-Могилянська академія»?

Життям та перспективами розвитку одного з найдавніших університетів України цікавляться всі. Але до чого тут Міністр Квіт? Пояснимо. Справа в тому, що для різних аудиторій Міністр позиціонує себе то журналістом, то політологом, а то і достатньо екзотично – герменевтом. У Вікіпедії знаходимо, що герменевтика – це напрям наукової діяльності, пов’язаний з дослідженням, поясненням, тлумаченням філологічних, філософських, історичних та інших текстів. Тобто НаУКМА чи не єдине місце де може реалізувати свої «таланти» спеціаліст Квіт.

Після дворічного провального міністрування галуззю, Квіта навряд чи зможе десь працевлаштуватися. Його моральні та ділові якості будуть викликати однозначне занепокоєння у майбутнього роботодавця. Меркантильність, обмеженість, підлість, підступність, моральна та матеріальна неохайність – це ті риси, які унеможливлять ставитися до нього як до сумлінного працівника, в якій би якості він не продовжив свою наукову чи службову кар’єру. Хоча слово «наукова» вживатися до людини, у якої немає серйозного наукового доробку, вживатися не може.

Тут не зайвим буде пригадати минулорічну статтю видану у «Ужгородські Правді», а для тих хто не читав надати таку можливість.

2133

Кадрові інтриги в міністерстві освіти. Уряд жертвує Квітом.

Сьогодні до нас звернувся один із працівників УжНУ. Який повідомив нам про те, що декілька днів назад із робочим візитом відвідавши Київ був дуже здивований та занепокоєний розмовами та настроями в міністерстві освіти:

«Поспілкувавшись із колегами з міністерства мені сказали, що після 11 грудня буде часткова зміна уряду яка потягне за собою зміну нашого міністра. Як зазначив колега, С.М. Квіт останнім часом дуже знервований та стурбований і намагається всіляко спростовувати інформацію про його відставку. Але попри те, що така демократична, розумна та справедлива людина як Квіт не показує свої переживання, це не означає що їх немає.

Відверто кажучи хоч реформи п. Квіта не всім подобались, але вони були. Не дуже приємно, що саме Квіт стає тією людиною якою жертвує уряд. З рештою він не втрачає нічого адже наскільки мені відомо, він готувався до такого сценарію. Вже йде процес підготовки повернення його на крісло ректора. Сергій Миронович –  хороша людина, а ректор  ще кращий.

Сподіваємось, що новий міністр освіти буде не менш демократичний та продовжить реформу освіти. Сподіваємось на те, що новий міністр буде справедливим та чесним, що людина яка стане новим міністром освіти встановить справедливість та не діятиме за принципом підтримки лише певних очільників ВНЗ, не зважаючи на те чи мають ці очільники підтримку колективу. Вдячний за все, та сподіваюсь що майбутній очільник збудує європейську модель освіти та відмовиться від принципу ділити на «своїх» та «чужих».

Ось і постає питання: «Де побачимо продовження «реформ», у Могилянці»?

 

 


Залишити коментар