ЯКИМИ ПОДАРУНКАМИ ПОРАДУВАВ НАУ ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ РЕКТОРА НЕСВЯТИЙ МИКОЛАЙОВИЧ?

Гру.20.2016. / Коментарів: 2

Допоки Ісаєнко у мережі Фейсбук публічно вітає колектив зі Святим Миколаєм та зворушливо бажає усім благополуччя, реальна ситуація в університеті набуває загрозливих форм.

31231231

У чому це виявляється?

 1. Різкому падінні надходжень до бюджету університеті коштів – на 28%.
 2. Звільненні тільки за останні чотири місяці 67 осіб.
 3. У подальшому управлінському хаосі, провокованому діями проректорів Шульги, Майснера, Іванової.
 4. Вимиванням коштів університету від іноземних студентів через фірму Ісаєнка-Тімохіна– на 30%.
 5. Намаганням завести чужий для університету менеджмент з НПУ ім. Драгоманова.
 6. Фальсифікації результатів виборів до органів студентського самоврядування.
 7. Насильстві над Статутом університету, затвердження якого ще потребує тривалих юридичних процедур, але стало підставою для реорганізації, внаслідок якої знищено Інститути, що давали найбільший дохід в бюджет університету.
 8. Перманентній зачистці середньої керівної ланки університету.

Нагадуємо, і колективу, і чиновникам Міністерства освіти і науки України, що особливими «подарунками» на Новий рік, а саме звільненням з роботи, Ісаєнко нагородив працівників НАУ.


Коментарів 2 Додати коментар

 • А радість на мордяку: “Моє! Все моє! Ура! Поздоровляю себе з бліц-прибутками!. Якби не такі коротенькі руці, то б ще більше захопив. Тут би авіаторам образитися: у всіх вишів ректори як ректори, а ваш – метр двадцять в прижку з кепкою. Та ще й доктор від глистів. Такі з вас авіатори, як з моркви затичка, або з г…куля. Жменька чоловіка – одного баку від сміття було б досить, а позору менше.

 • Гнилья на поверку оказалось в универе больше, чем виделось пару лет тому. Зондер-команда во главе с психопатом май…сром и воцею- обсырайло активно продолжают зачищать поле для будущего их благодетеля глистознавца.

  Уничтожения среднего звена работников НАУ – это путь к замене высшего звена Универа. За пару месяцев верные цуцики наблотыкаются и пойдут на вышестоящие должности, так что сегодняшним руководителям будет тоже капец, как и нижнему звену и т.д. Останутся только те, кто готов лизать ЛЮБЫЕ места у извращенцев. А это поверьте, даже наблюдать со стороны, ну очень противно!!!

  Но есть и плюс: май…сра и воцю, после “успеха хозяев глистознавца” выбросят, ибо они им больше будут не нужны: мавр сделал своё дело и стал лишним. Ибо темные делишки оптяпывают в тишине, зачем нужен гвалт о нелегитимности их!

  Картина маслом невеселая, скоро Новый год, каникулы, времени обдумать все и принять правильное решение будет достаточно. Каждый выбирает свой путь: или бороться за правду или стать полным дерьмом! Третьего не дано. Время пошло…

  Но победа всегда на стороне правды, ибо правда сильнее любой лжи – это Божий закон и его никому из людей не изменить!!!

Залишити коментар