Яценюк повинен негайно звільнити Квіта. Треба зупинити знищення системи освіти  

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повинен негайно зняти з посади міністра освіти Квіта. Вже видно, що ця особа не може впоратися з своїми обов’язками. Він повністю провалив імплементацію Україною Болонського процесу.

Такої ганьби ще не знала Україна. Наша держава у вищій освіті вже не вписується в жодні параметри європейського освітнього простору. Наші дипломи про вищу освіту вже нікому не потрібні у розвинених цивілізованих країнах. Можна їх використовувати замість туалетного паперу, або замість картинок на стінах.

Тепер ситуація ще більше погіршилась і Квіт руйнує залишки середньої освіти. Дійшло до того, що українським випускникам не можуть видати атестати. Якийсь папірець не можуть видати дітям. Значить ви, Арсеній Петрович, недолугі, ваш уряд недолугий, міністр освіти недолугий. Не можете організувати навіть такі примітивні дії. Сотні тисяч випускників шкіл залишились без атестатів.

Отже, потрібно негайно звільнити випускника журфаку Ужгородського університету Квіта з посади міністра освіти. Він не здатен керувати міністерством, тим паче, що у нього першим заступником працює дівчинка-магістр. Скільки можна знущатись над українцями? Скільки будуть мовчати українців? Де батьки випускників? Їх дітей позбавляють можливості отримати атестат, зривають процес вступу до вищих навчальних закладів. Ми бачимо, що Квіт — це продовження Табачника, але в ще гіршій формі.
Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін


Залишити коментар