Юридична наука отримала серйозну підтримку в особі молодих науковців

Гру.17.2017. / 1 коментар

НН Юридичний інститут віднедавна був потужно підсилений. На відповідних кафедрах отримали навантаження асистентів з одночасним вступом до аспірантури молоді та перспективні науковці.

Серед них колишній перший проректор Андрій Майснер, наукові зацікавлення якого лежать в площині проявів агресії, тероризму та їх правової оцінки, діюча в.о. проректора Роза Вінецька, яка глибоко досліджує аспекти порушень чинного законодавства у галузі виборів органів студентського самоврядування та їх наслідків у житті конкретного молодіжного колективу, а також вона досліджує актуальні проблеми приховування фінансових порушень при здійсненні закупівель та проведенні ремонтів на прикладі Національного авіаційного університету. Їй за рік вдалося зібрати потужну практичну базу для перспективного дослідження.

Але найвдаліше набуття колективу Юридичного інституту – молодий викладач та аспірант – Сергій Лапутько, начальник юридичного відділу університету. Нещодавно на кафедрі затвердили тему його кандидатського дослідження: «Роль бейсбольної бити у підвищенні ефективності здобуття юридичної освіти студентською молоддю».

snimok

Молоді колеги настільки авторитетні у юридичному  світі, що не мають змоги особисто виконувати навчальне навантаження. В аудиторіях їх ніхто не бачив, ні студенти, ні викладачі. В журналах відвідування, правда, стоять їх підписи, але заняття проводять інші колеги, підтримуючи, таким чином, їх наукові зацікавлення

Студенти радіють через зірвані пари. Колеги розуміють чим все може закінчитися і відчувають певні моральні незручності через безпосередню близькість обдарованих молодих колег.

laputko-3

Кажуть, що на часі відкриття окремої експериментальної кафедри з 3-х осіб і Юридичному інституті. В.о. ректора Володимир Ісаєнко особисто потурбувався через свого доброго бізнес-приятеля, а за сумісництвом першого заступника міністра освіти Володимира Ковтунця про максимальне сприяння такій інноваційній ініціативі.

У добру путь, молоді науковці!

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Бедный университет, бедные студенты. Семимильными шагами исаенко ведет НАУ ко дну

Залишити коментар