З Новим Роком Вас та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, співробітники, студенти! Дорогі колеги!

Добіг до кінця 2017 рік. Ще один непростий рік, який довелося пережити колективу університету.  На  жаль, усі, навіть до мілких деталей деструкції, що переживає держава, наявні  й  в  університеті. Спад економіки в  державі — зниження   рівня   надходжень в   бюджет  університету; відсутність авторитету Закону в державі  — повний правовий нігілізм в університеті, відкриття кримінальних проваджень, викриття злочинів; призначення на високі державні посади осіб без досвіду та фаху — міністерський  експеримент над університетом з  «першими з  адміністрування» та кримінальними елементами в  керівництві університету; суцільна та надмірна політизація суспільного життя в країні – надважка морально-психологічна  атмосфера в колективі. Негативу в цей рік було явно більше. Якщо не у всіх, то у переважної більшості.

Та  усе неприємне,  сподіваємося, позаду. У  всякому випадку ми дуже хочемо, щоб від усіх нас відійшли тривоги, хвилювання та інші неприємності, а з Новим —  увійшли до ваших осель радість, впевненість у завтрашньому дні, здоров’я рідних та родинне благополуччя.

Впевнені,  що  у  2018-му році до  колективу університету повернеться не тільки кадрова стабільність, але й ритмічний навчально-виховний процес, успішна робота кафедр та тих підрозділів, які були штучно ліквідовано.

Бажаємо усім нам, щоб у Новому році «рідне» Міністерство більше не  порушувало Закон,  припинило знущатися над колективом і проводити експерименти. Надіємся що оголошені вибор ректора НАУ зупинять біду яка прийшла до нашоно рідного університету. Тож не опускаймо руки, вперед до перемоги.

Будьте щасливі, дорогі колеги! З Новим Роком Вас та Різдвом Христовим! Гарних Вам свят!

З повагою,

Редакція “reider-nau”


Залишити коментар