За що Харченко виписує премії рейдерам?

Тра.27.2016. / Коментарів: 2

Останні дні суєта у ректораті. Настав час заохочення рейдерів…Премія, це прекрасне слово не дає спокою рейдерам і безліч здобутків «бородянської команди» охайно лягають на службові подань про преміювання.

За що 20-50 тисяч гривень на останок отримає кожний рейдер?

Отже, перша трійка, максимальні досягнення:

Перше місце в рейтенгу посідає ШУЛЬГА ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ 

Шульга ред

За перебування на «електронному ланцюжку» (загрожує до 12 років позбавлення волі ст. Кримінального кодексу, які йому інкриміновано , –  ч 4 ст. 190 ( шахрайство), ч 2 ст 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч 1 ст. 366 (службове підроблення)

та відсторонення від посади проректора НАУ з 22.02.2016 по 19.05.2016. Перетрудився бідолашний.

Враховуючи те, що Шульга весь цей час був штабельований і отримував заробітну плату як проректор, Харченко «з барського плеча» подарував поплічнику Квіта аж

54578,25 грн. (Харченко ще вагається)

Друге місце  – МАЙСНЕР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Майснер 2

За переконливі та заспокійливі слова Харченку за його злочини, за повну профнепридатність та незаконне звільнення працівників НАУ. За незаконні звільнення та переслідування працівників, за гвалтування Статуту та невиконання рішень судів.

47265,17 грн.

На третьму місці АВДЄЄВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Авдєєв ред

За провал «міжнародного напрямку» діяльності університету, за різке зменшення іноземних студентів, за покупки на день народження Харченкові дорогих подарунків нагороджується премією в розмірі

39567, 27 грн.

Наступна в рейтенгу ІВАНОВА ТАМАРА ВІКТОРІВНА

Иванова 2

За високий професіоналізм, виявлений під час розбалансування навчального процесу, нерозуміння суті очолюваного напрямку, за перекладання на інститути та кафедри роботи та відповідальності, за неодноразово зіпсований настрій Бадрудінову, Харченку та Майснеру всього

19987,15 грн.

Ну і лузером рейтингового списку – КАЛИТА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА

Калита 3

Просто так.

17453,89 грн.

Окрему позицію в рейтенгу посів сам ХАРЧЕНКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

Харченко

За планшет куплений за 65340 грн. з нагоди свого дня народження (справжня ціна 30-40000) за рахунок казни університету, не рахуючись з забороною закону та КМУ. За мужнє відстоювання інтересів «бородянських бандитів», за вперте невиконання судів, за виявлену стійкість під час допитів.

З урахуванням коефіцієнту «тупість та жадоба», без урахування преміальних з «наукових» грошей. Рекордсмен Харченко знову претендує на найвищу зарплату в Україні.

49932,49 грн.

Та інші,

213

за високі показники «будь-де » та участь у «будь-чому», виявлені тупість і нахабство при виконанні незаконних доручень і вказівок, якісне фінансування адвокатів Шульги та надійну охорону Калити.

17934,30 грн.

Далі буде…


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар