За що мураха хвалить «стрекозу»?

От і зустрілися в соціальних мережах видатні освітні персонажі, що закарбували свої імена на скрижалях вітчизняної освітньої історії. Інна Совсун – перший заступник міністра освіти і науки, видатна реформаторка освіти, і Володимир Шульга – проректор Національного авіаційного університету, аферист зі стажем.

В унісон, синхронно бідкаються, що держава не хоче шанувати благородну працю ні освітніх чиновників, ні викладачів вишів. Виникає логічне запитання: вони переходять в опозицію до чинної влади? Таких заяв від них не поступало. Ніхто не оприлюднював.

Шульга Совсун

Понад два роки ці, з дозволу сказати, освітяни мали всі повноваження і можливості зробити так, щоб праця освітян гідно підтримувалася державою. Вона – на посаді Першого заступника Міністра, він – народного депутата, губернатора області. Універсальний тандем представників законодавчої та виконавчої гілок влади. Роби, втілюй, голосуй, імплементуй. Ніхто не заважає.

Але є непереборні обставини, які не дозволяють їм захистити гідне життя освітян. У неї – нерозуміння суті реформ, які «проводила» протягом двох років і навіть не спромоглася імплементувати основні положення Закону України «Про вищу освіту», незнання галузі, якою керує. У нього – кримінальні переслідування за за ч. 4 ст. 190 (шахрайство ), ч. 2 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Вона – випадковий керівник галузі, без належних досвіду та знань. Він – аферист зі стажем.

Понад два роки втрачених можливостей, понад два роки знущань над освітянами. І після цього – крокодилячі сльози з приводу мізерних зарплат та жебракування вітчизняної освіти.

Десь у цей буремний період їх біографій вони втратили совість. Чи може раніше? А може її взагалі у них не було?

Джерело: http://a-talk.org


Залишити коментар