За які заслуги Майснер роздав у серпні премії після затримання Харченка В.П.?

Вер.7.2016. / Коментарів: 2

Останні дні суєта в ректораті. Настав час заохочення рейдерів… “Премія”, це прекрасне слово не дає спокою рейдерам і безліч здобутків «бородянської команди» охайно лягають на службові подання про преміювання.

За що 50-100 тисяч гривень на останок отримає кожний рейдер?

Отже, перша трійка, максимальні досягнення:

Третє скромне місце в рейтингу – ШУЛЬГА ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ 

Шульга

За перебування на «електронному ланцюжку» (загрожує до 12 років позбавлення волі ст. Кримінального кодексу, які йому інкриміновано , –  ч 4 ст. 190 ( шахрайство), ч 2 ст 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч 1 ст. 366 (службове підроблення)

та за те, що був відсторонений від посади проректора НАУ з 22.02.2016 по 19.05.2016 за рішенням суду. Перетрудився бідолашний.

Враховуючи те, що Шульга весь цей час був табельований і отримував заробітну плату як проректор, Харченко «з барського плеча» подарував поплічнику Квіта аж

52578,25 грн.   

Друге місце  – МАЙСНЕР АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Майснер на відпочинк

За переконливі та заспокійливі слова Харченку щодо його злочинів, за повну профнепридатність та незаконне звільнення працівників НАУ. За незаконні звільнення та переслідування працівників, за гвалтування Статуту та невиконання рішень судів. За відсутність наукових ступенів та вчених звань, а також за те, що жодного разу в житті не зв’явився у студентській аудиторії

69265,17 грн.

І перше місце в рейтенгу посідає  – ХАРЧЕНКО ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ

9dc8728-promin

За системний розвал роботи університету.

За планшет куплений за 65340 грн. з нагоди свого дня народження (справжня ціна 30-35 тис.) за рахунок крштів університету, не рахуючись з забороною закону та КМУ. За мужнє відстоювання інтересів «бородянських бандитів», за вперте невиконання судів, за виявлену стійкість під час допитів.


Коментарів 2 Додати коментар

  • А Мизюк, Дрейс, Федына и прочие получали разве копейки????

  • И их вылечат!!!

Залишити коментар